cila_malzemeleri_TUR_1603x300px.jpg (112 KB)

Kuyumcu Cila Malzemesi Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP’de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu cila malzemesi çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Cila Malzemesi Nedir?

Cilalama işlemi; ovalayarak ya da kimyasal bir işlem uygulayarak pürüzsüz ve parlak bir yüzey oluşturma işlemidir. Cilalama ile takı ya da nesnelerin göz kamaştırıcı ve dikkat çekici parlaklığa kavuşmaları sağlanır. Kuyumcu cila malzemeleri de kuyum sektöründe özen ve emek ile üretilen tasarımların vitrinlerdeki yerini almadan önce parlatmak amacıyla kullanılan malzemelerdir.

Cila Malzemesi Çeşitleri

Alex Makina çatısı altında aradığınız her türlü cila malzemesi çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan cila malzemesi çeşitlerimizi aşağıda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilen cila malzemesi çeşitlerini sizler de kuyum işlemlerinizde uzun yıllar gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz.

Fırçalar

Fırçalar; kuyum sektöründe cilalama işleminde yoğun olarak kullanılan cila malzemeleri arasında yer almaktadır. Alex Makina bünyesinde yer alan birçok modelde fırça çeşidini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Fırça çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Mandrenli Fırçalar
 • Motor Fırçaları
 • Ponpon Fırçalar
 • El fırçaları

301-109.png (19 KB) beyaz fırça.png (19 KB) 301-200.png (24 KB)

Tüm fırça çeşitlerimizi görmek ve özelliklerini detaylı olarak incelemek için tıklayınız.

Zımparalar

Zımparalar cilalama işleminde pürüzsüz bir yüzey elde elmek amacıyla kullanılmaktadır. Aradığınız zımpara çeşitlerini internet sayfamızda bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen satın alabilirsiniz.

Alex Makina bünyesinde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz zımpara çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Motor Zımparalar
 • Kağıt Zımparalar
 • Telmat Zımparalar
 • Özel Zımparalar
 • Brose Kalemleri

302-101.png (33 KB) 302-200.png (30 KB) 302-302.png (38 KB)

Tüm zımpara çeşitlerimizi görmek ve özelliklerini detaylı olarak incelemek için tıklayınız.

Bezler

Cilalama işleminde cila bezleri olmazsa olmaz malzemelerden biridir. Üretilmiş olan ya da onarımı yapılan takıların göz alıcı parlaklığa kavuşmasında büyük rol oynayan cila bezi çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Standart Bezler
 • Bilezik Bezleri

303-100.650.png (18 KB) 303-120.660.png (18 KB) 303-105.660.png (20 KB)

Cila malzemeleri arasında yer alan bez çeşitlerimizi detaylı olarak incelemek ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Keçeler

Keçelerde cila malzemeleri arasında yer almaktadır. Değerli ve değersiz metallerin parlatılması işleminde kullanılan keçe çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Yuvarlak ve Mercimek Keçeler
 • Lap Keçeleri
 • Yüzük Keçeleri
 • Mandrenli Keçeler

304-100.12.png (23 KB) 304-302.png (18 KB) 304-206.png (31 KB)

Keçe çeşitlerimizi daha detaylı olarak görmek ve fiyat bilgisi almak için tıklayınız.

Cilalar

Cilalar; gümüş ve altın ürünlerde mükemmel parlaklığı elde etmek amacıyla kullanılan malzemelerdir. Kuyum sektöründe cilalama malzemeleri başında gelen cila çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Standart Cilalar
 • Özel Cilalar

  305-110.png (28 KB) 305-101.png (19 KB) 305-142.png (25 KB)

Cila çeşitlerimizi görmek ve fiyat bilgisi almak için tıklayınız.

Kaplama Malzemeleri

Kaplama malzemeleri de kuyumcu cila malzemeleri arasında yerini almaktadır. Kaplama malzemeleri ile altın, gümüş ve diğer değerli metallerinizi dilediğiniz renkte kaplama yapabilirsiniz.

Kaplama malzeme çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Pino Kaplamalar
 • Kaplama Kimyasalları
 • Kaplama Ekipmanları
 • Diğer Kaplama Kimyasalları

307-100.png (15 KB)  307-191.png (19 KB) 307-162.png (18 KB) 

Kaplama malzeme çeşitlerini daha detaylı incelemek ve fiyat bilgisi almak için tıklayınız.

Cila Malzemesi Fiyatları

Cila malzemesi fiyatları marka ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sitemizde bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Cila Malzemesi Satın Al

Alex Makina çatısı altında aradığınız kuyum sektörü makine çeşitleri ve malzemelerini bulabilir ve firma garantimiz ile size özel fiyatlardan hemen satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan üst kalite cila malzemelerini de internet sayfamız da bulabilir ya da daha detaylı bilgi almak için firmamızı iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.