Kuyumcu Polisaj ve Kaplama Setleri Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu polisaj kaplama çeşitleri ve fiyatları hakkında aradığınız her şey sayfamızda sizleri bekliyor.  Siz de kuyum ürünlerine size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

Polisaj Malzemesi Çeşitleri

Kuyum sektöründe kullanılan polisaj malzemesi çeşitleri Alex Makina’da sizi bekliyor. Uygun fiyatlar ile ihtiyacınız olan tüm kuyum araç gereçlerini bulabileceğiniz firmamızdan siz de size özel fiyatlarla ve ücretsiz kargo imkânıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Firma bünyesinde yer alan ve satışını yaptığımız ürün çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

  • Hagerty Gümüş Koruma Kiti 4’lü

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

 polisaj malzemeleri

Polisaj Nedir, Ne İşe Yarar?

Bu işlem parlatma, aşındırıcı taş ve diğer başka anlamlara gelmektedir. Bu işlem bir nevi pasta ya da sıvılarla yüzey parlatma işlemidir. İşlem malzemenin parlatılan yüzeyden en az miktarda uzaklaştırılmasıdır. Amaç yüzeyi düzeltmek ve parlaklık sağlamaktır. Bunu yapmak için, parlatıcı tanecikleri belirli bir basınçla parlatılacak yüzeye bastırılarak işlemi yapılır.

Kimler Kullanabilir?

Parlatma işlemini kuyum aşamasında üretim yapan kuyum ustaları ve bu işle uğraşanlar kullanabilir.

Polisaj Fiyatları

Ürün fiyatları ürün özelliklerine ve fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir araç gereç çeşitleri Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

  • Polisaj işlemi ne demek?

Bu işlem takıları üzerinde yapılan parlatma işlemidir.

  • Polisaj malzemeleri nelerdir?
  • Taş motoru veya polisaj cihazı
  • Cila
  • Keçe
  • Mikrofiber bez.

Kaplama Set Çeşitleri

Alex Makina bünyesinde aradığınız kaplama setlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz kaplama setleri çeşidi aşağıda olduğu gibidir:

  • Standart Kaplama Seti

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

 kaplama seti

Kaplama Setleri Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Kaplama setleri ile altın, rodyum, platin, gümüş, nikel ve benzeri tüm kaplama işlemleri kısa süreler içinde kolayca yapılabilir. Sadece saf suyunuzu alıp kaplama işlemine başlayabilirsiniz. Kaplama makinasının hassas voltaj ayarı sayesinde düşük voltaj gereken gümüş kaplama gibi özel kaplamaları da kolayca yapabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?

Kaplama setleri kuyum ustaları ve kaplama işi ile uğraşanlar tarafından kullanılmaktadır.

Kaplama Set Fiyatları

Kaplama setleri ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Aradığınız pek çok kaplama setleri Alex Makina da sizi bekliyor. Özel fiyat avantajlarıyla sahip olabileceğiniz kaplama setleri ile siz de kaplama işlemlerinizi kısa süreler içinde kolayca yapabilirsiniz. Ürün fiyatlarını görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.