İnsan_Kaynakları_TUR_1250x500px--min.jpg (101 KB)

Alex Kim?

1985 Yılında Murat Çağlar tarafından temelleri atılan ve 2004 yılından bu yana da Alex Makina ismiyle kuyumculuk sektör mensuplarına, yerli ve yabancı kuyum üreticisine hizmet ve ürün sunan firmamız, 38 yıla yaklaşan geçmişiyle köklü bir kuruluş kimliğiyle çalışmalarını yürütmektedir. Kıymetli üreticilerimizin her türlü makine, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını titizlikle karşılayan firmamız, A’dan Z’ye her şeyin tek çatı altında bulunmasını sağlamakta ve Kapalıçarşı ile İVP’deki mağazalarıyla sektörümüzün kalbinin attığı noktalarda yer almaktadır. Kuruluşumuz hedef ve stratejilerinin, bireysel hedeflere dönüştürülmesini sağlayan ve en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızın hedeflerine ulaşmada gösterdikleri performansı sürekli kılan, geliştiren ve çalışanlarımızın kendilerini geliştirebildiği bir değer yaratmak istemektedir. Alex, girişimci, değişime açık, tutkulu personeller ile şirketini evrensel bir kuruluş olması için başlangıcından bu yana devam eden çalışmalarını yeni ekip arkadaşlarıyla daha ileriye taşıma hedefindedir.

İnsan Kaynakları Politikamız:

İnsan kaynakları politikamız; Alex Makina hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duyduğu ekip arkadaşlarını bulmak, verimli bir iş ortamı açısından güvenli, sağlıklı, huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve devamlılığını sağlamak en temel ilkemizdir.

Şirketimizde;

  • Hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli istihdam sağlamak,
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu sağlayarak organizasyon yapısını dinamik tutmak, çalışanlarımızı mevcut ve gelecekteki değişimlere hazırlamak,
  • Ekip arkadaşlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerini en verimli biçimde kullanmalarını destekleyerek, şirkete ve kendilerine katkılarını en yüksek düzeye çıkarmak,
  • Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemek,
  • Kuruluşumuza yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, değerlerimizi benimseyip yaşatacak kişiler kazandırmaktır.

İnsan Kaynakları Uzmanı
Cep Telefon: +90 552 880 44 38

Kariyer Fırsatı

Yenibiriş ve kariyer.net platformlarındaki pozisyon ilanlarını

görmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

yenibiriş kariyer.net

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.