Hakkımızda_TUR_1250x500px-min-.jpg (173 KB)
1985 Yılında Murat Çağlar tarafından temelleri atılan ve 2004 yılından bu yana da Alex Makina ismiyle sektör mensuplarına, yerli ve yabancı kuyum üreticisine hizmet, ürün sunan firmamız, 35 yıla yaklaşan geçmişiyle köklü bir kuruluş kimliğiyle çalışmalarını yürütmektedir. Kıymetli üreticilerimizin her türlü makine, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını titizlikle karşılayan firmamız, A’dan Z’ye herşeyin tek çatı altında bulunmasını sağlamakta ve Kapalı Çarşı, İVP’deki mağazalarıyla sektörümüzün kalbinin attığı noktalarda yer almaktadır.

www.alexmakina.com sitesiyle dünyanın her noktasında kuyum üretimi yapan sektör mensubunun masasına mağazasını taşıyan Alex; en ufak bir ihtiyaçtan kocaman bir makineye kadar tüm ihtiyaçlara 24 saat içinde yanıt vermektedir. Kuyum üretim ve sanayisindeki en son teknolojiyi yıllarca üreticilere sunan Alex; dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Muadilleriyle titizlikle kıyaslanan bu markaların ürünleri, ileri teknoloji, verimli kullanım ve uygun bütçeleriyle kriterlerimizi karşıladıktan sonra firmamız çatısı altına giriş yapmaktadır. Markamız aynı zamanda başta ultrasonik yıkama ve kaplama makineleri olmak üzere pek çok cihazın üretimini Avrupa Birliği Kalite Standartları eşliğinde gerçekleştirmektedir.

Kendi üretim tesislerimizde hayata geçen bu cihazlar; Dünyanın çok farklı coğrafyalarında yer alan kuyum üreticilerine sunulmaktadır. Alex Makina; sadece ihtiyaç duyulan cihaz ve makine tedarik etmekle kalmamakta, Dünya çapında kuyum üretimindeki gelişmeleri, trendleri ve önemli bilgileri anında sizlerle paylaşmaktadır. Ülkemize büyük bir ihracat girdisi sağlayan kuyumculuk sektörünün gelişimi, yerli üretimin gücüne güç katarak geleceğe ilerlemesi, en az markamızın ticari başarısı kadar bizim için önem arz etmektedir. Dün, bugün sizin yanınızda olan ve yarınlarınızda da sizinle birlikte olacak Alex Makina siz değerli dostlarıyla geleceğe büyük umutlarla ilerlemektedir.

Her Başarılı Atölyenin Ardında Alex’ten Bir İz Vardır!
_______ 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.