Kuyumcu Eldiven ve Parmaklık Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu eldiven, parmaklık çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor. Ürünleri özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Eldiven Çeşitleri

Kuyumculukta kullanılan eldiven çeşitlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Aradığınız her şey Alex Makina da sizi bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm eldiven çeşitlerini bulabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiş olan ürünlerin her biri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz eldivençeşitleri aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

310-110.png (60 KB) 310-100.png (60 KB) 310-151.png (73 KB) 310-164.png (67 KB)

 

Kuyumcu Eldivenleri Nedir, Ne İşe Yarar?

Kuyum sektöründe kullanılan bu ürün çeşitleri farklı işlemler için kullanılmaktadır. Örneğin kimi ürünler üretimi tamamlanan ürünlerin kontrolünde kullanılmaktadır.

Kimler Kullanabilir?

Bu ürünleri ağırlıklı olarak kuyum sektöründe takı işi ile ilgilenen ustalar ve ürünlere ihtiyacı olan kişiler kullanabilir.

Eldiven Fiyatları

Kuyumcu eldiven fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız kuyum sektöründe kullanılan alet çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan birçok çeşitte ürün Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürün çeşidinin fiyatları hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kuyumcu Parmak Çeşitleri

Kuyumcu parmaklık çeşitleri sayfamızda sizi bekliyor. Alex Makina bünyesinde yer alan aradığınız parmaklık çeşitlerini size özel fiyatlardan sipariş verebilir ve ücretsiz kargo imkânı ile hemen sahip olabilirsiniz.

Satışını yaptığımız parmaklık çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

  • Parmak Bantı Yeşil
  • Mıhlayıcı Parmaklığı Plastik
  • Deri Parmaklık

310-210.png (79 KB) 310-200.png (65 KB) 310-220.png (69 KB)

Kuyumcu Parmakları Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Kuyumcu parmaklık çeşitleri cila işlemi sırasında parmakları ısı ve kirden uzak tutmaya yarar.

Kimler Kullanabilir?

Parmaklık çeşitlerini ağırlıklı olarak kuyum sektöründe takı tasarımı yapan ustalar ve parmaklıklara ihtiyaç duyan kişiler kullanabilir.

Kuyumcu Parmak Fiyatları

Kuyumcu parmakları fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Her bir ürün usta eller tarafından özen ve emek ile tasarlanıp üretilmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Siz de kaliteli ve uzun ömürlü kuyum ürünlerine sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Aradığınız her şey Alex Makina garantisinde sizleri bekliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.