Kuyumcu Filtre ve Ekipman Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu filtre ve ekipman çeşitleri, fiyatları hakkında aradığınız her şey sayfamızda sizleri bekliyor.  Kuyum ürünlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Filtre Torbası Çeşitleri

Kuyum sektöründe kullanılan kuyumcu filtre torbası çeşitleri Alex Makina da sizi bekliyor. Uygun fiyatlar ile ihtiyacınız olan tüm kuyum araç gereçlerini bulabileceğiniz firmamızdan siz de size özel fiyatlarla ve ücretsiz kargo imkânıyla sipariş verebilirsiniz.

Firma bünyesinde yer alan ve satışını yaptığımız ilgili ürün çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

 

 • Lastikli Cila Torbası 65 x 45 cm

 • Lastikli Cila Torbası Mega

 • Lastikli 3 Katlı Cila Torbası

 • Mini Lastikli Torba

 • Petek Küçük 30 x 45 cm

 • Petek Büyük 45 x 60 cm

 • Fermuarlı Petek 50 x 65 cm

 • Fermuarlı Petek 60 x 65 cm

 • Cila Makinası Süngeri 55 x 1,5 cm

 • Cila Makinası Süngeri 60 x 2 cm

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

 filtre ve ekipmanlar filtre ve ekipmanlar filtre ve ekipmanlar

Filtre Nedir, Ne İşe Yarar?

Filtre özellikle araçlarda motorun korunması ve dış etkenlere karşı önlem alınmasında oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra süzgeç ve süzme görevi üstlenirler. Böylece dış etmenlere karşı değişik yapılar önemli oranda koruma altına alınmış olur.

Kimler Kullanabilir?

Kuyum sektöründe takı işi ile uğraşan ustalar ve bu ürüne ihtiyaç duyan kişiler kullanabilir.

Filtre Fiyatları

Filtre fiyatları ürün özelliklerine ve fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan filtre çeşitleri Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Alex Makina bünyesinde aradığınız pek çok ürünü bulabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kuyumcu Ekipman Çeşitleri

Kuyumcu ekipman çeşitleri sayfamızda sizi bekliyor. Aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz bir çok kuyumculuk ürününe Alex Makina garantisinde ücretsiz kargo imkanı ile sahip olabilirsiniz.

 • İp Tire

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

 filtre ve ekipmanlar

Kuyumcu Ekipmanları Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Kuyumcu ekipman çeşitleri kuyum sektöründe ustalar tarafından kullanılan araç ve gereçlerin tümüdür.  Bu ürünler sayesinde kuyum işlemleri kısa süreler içinde kolayca yapılabilir. 

Kimler Kullanabilir?

Kuyumculuk sektöründe takı işi ile uğraşan kuyum ustaları tarafından kullanılabilir.

Kuyumcu Ekipman Fiyatları

Kuyumcu ekipman fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgiler için internet sayfamıza bakabilir ya da dilerseniz firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.