Kuyumcu Bilya ve Kromaj Malzeme Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu bilya ve kromaj malzeme çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor.  İhtiyacınız olan kuyum ürünlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Bilya Çeşitleri

Kuyumcu bilya çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. İhtiyacınız olan ürün çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Garanti kapsamında olan her bir ürün uzun ömürlü kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Siz de hemen sipariş verebilir ve ücretsiz kargo imkânıyla ürünlerinize ulaşabilirsiniz.

Bünyemizde yer alan ve satışını yaptığımız kuyumcu bilya çeşitleri görmek için tıklayınız.

 308-100.png (63 KB)  308-110.png (66 KB)308-120.png (57 KB)

Kuyumcu Bilyaları Nedir, Ne İşe Yarar?

Kuyumcu bilyaları süper parlatıcı özelliği olan ürünlerdir. Hafif olması sebebi ile tercih edilen ürünler kuyum sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kimler Kullanabilir?

Bu ürünleri kuyum ustaları ve bu ürünleri kullanabilen kişiler tercih etmektedir.

Bilya Fiyatları

Bilya fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız ürün çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir ürün çeşidi Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kuyumcu Kromaj Çeşitleri

Kuyumcu kromaj malzeme çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Aradığınız ve ihtiyacını olan her türlü malzemeyi Alex Makina bünyesinde bulabilir ve özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Kuyumcu kromaj malzeme çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

  • Zirkon Bilya

308-211.png (62 KB) 308-250.png (34 KB) 308-201.png (47 KB) 

  • Talaşlar

308-310.png (67 KB) 308-300.png (64 KB)

  • Parlatma Kimyasalları

308-410.png (29 KB) 308-402.png (32 KB) 308-420.png (29 KB)308-400.png (33 KB)

  • Kumlama Malzemeleri

 308-501.png (34 KB) 308-502.png (34 KB)

Kuyumcu Kromajları Nelerdir, Ne İşe Yarar?

Kuyumcu kromaj malzemeleri kuyum sektöründe yoğun olarak kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. Takı tasarımı yapan ustalar tarafından kullanılan kromaj malzemeleri ile göz alıcı parlaklıklar elde edilmektedir.

Kimler Kullanabilir?

Kromaj malzemeleri kuyumculukta takı tasarımı yapan kuyum ustaları ve bu malzemelere ihtiyaç duyan kişiler kullanmaktadır.

Kuyumcu Kromaj Fiyatları

Kromaj malzeme fiyatları ürün marka ve fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Aradığınız kromaj malzeme çeşitlerini sayfamızda bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

  • Kromaj işlemi nedir?

Bu işlem metal yüzeylerin kromla kaplanması işlemidir.

  • Krom kaplama hangi malzemelere yapılır?

Krom kaplama; parlak kromlama ve sert kromlama olmak üzere iki türde yapılmaktadır. Parlak kromlamada parçanın üzerine önce bakır ya da nikelden bir ara tabaka kaplanarak üzerine 0,5 - 1 mikron (1/1000 mm) kalınlığında gözenekli bir krom tabakası geçirilir.

  • Krom ham maddesi nedir?

Krom metalinin ekonomik olarak üretilebildiği tek mineral ise kromittir. Kromit (FeCr2O4) minerali ve krom yatakları ultrabazik kayaçlar içinde bulunmaktadır.

  • Krom mu sağlam demir mi?

Krom en başta demiri sertleştirmekte kullanılmaktadır. Krom-demir alaşımı çok sert olduğundan eğe gibi aşındırıcı âletlerin yapımında kullanılır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.