Parlatma Keçe Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız parlatma keçe çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor.  İhtiyacınız olan tüm keçe çeşitlerini özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Keçesi Çeşitleri

Kuyumcu keçesi çeşitleri Alex Makina’da sizi bekliyor. Uygun fiyatlar ile ihtiyacınız olan tüm kuyum araç gereçlerini bulabileceğiniz firmamızdan siz de size özel fiyatlarla ve ücretsiz kargo imkanıyla aradığınız pek çok ürüne sahip olabilirsiniz. Alex Makine bünyesinde yer alan ve size özel fiyatlar ile satışı yapılan kuyumcu parlatma ürün çeşitlerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.

                                                                                                        

Yuvarlak ve Mercimek Keçeler

Satışını yaptığımız yuvarlak ve mercimek keçeleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

304-110.png (13 KB) 304-100.png (20 KB) 304-120.png (8 KB)

Lap Keçeleri

Satışını yaptığımız lap keçeleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

304-201.png (25 KB) 304-206.png (28 KB) 304-251.png (24 KB)

Yüzük Keçeleri

Satışını yaptığımız yüzük keçelerini görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

304-302.png (18 KB) 304-330.png (9 KB) 304-310.png (13 KB)

Mandrenli Keçeleri

Satışını yaptığımız madrenli keçelerini görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

304-405.png (11 KB) 304-422.png (11 KB) 304-413.png (14 KB)

Parlatma Keçesi Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Parlatma ürünleri adından da anlaşılacağı üzere parlatma ve cilalama işleminde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde yapılan takılar ya da süs eşyalarının göz kamaştırıcı bir parlaklığa sahip olmaları sağlanır.  Parlatma ürünleri ağırlıklı olarak parlatma ihtiyacı duyulan ürünler üzerinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Ne İşe Yarar?

Üretilen ürünlerin göz alıcı parlaklığa kavuşmasını sağlar.

Kimler Kullanabilir?

Bu ürünleri ağırlıklı olarak kuyum sektöründe takı üretimi yapan kuyum ustaları ve ürünü kullanmayı bilen kişiler kullanabilir.

Kuyumcu Keçe Fiyatları

Fiyatlar ürün çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız ürün çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir ürün çeşidi Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Aradığınız polisaj keçesi ve polisaj parlatma keçesi ürünleri sayfamızda sizi bekliyor. Parlatıcı ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

  • Keçe neden olur?

Bu ürün bir tekstil ürünüdür. Özellikle eski zamanlarda yoğun olarak kullanılan bu ürün bazı hayvan yünlerinin, sabun, su ve ısı katkısıyla oluşturulan liflerinin birbiriyle birleşmesi sonrasında meydana gelir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.