Kuyumcu Motor Lastikleri Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu motor lastikleri çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor.  İhtiyacınız olan tüm motor lastikleri çeşitlerini özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Motor Lastikleri Çeşitleri

Kuyumcu motor lastik çeşitleri bir tık uzağınızda. Kaliteli malzemem kullanılarak üretilen ürünleri uygun fiyatlarla sayfamızda bulabilir ve ücretsiz kargo imkânıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Uzun ömürlü malzeme kullanılarak üretilen ve garanti kapsamında olan motor lastik çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

Standart Lastikler

 • Eve Motor Lastiği Beyaz 15 x 100mm
 • Eve Motor Lastiği Siyah 15 x 100mm
 • Eve Motor Lastiği Mavi 15 x 100mm
 • Eve Motor Lastiği Pembe 15 x 100mm
 • Artife Motor 100 mm 150 HP
 • Artife Motor 150 mm 150 HP
 • Artifex Parmak Lastik

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

306-100.png (25 KB) 306-101.png (30 KB) 306-102.png (24 KB) 306-103.png (33 KB)

Lap Lastikleri

 • Lap Lastik Beyaz 150 mm
 • Lap Lastik Siyah 150 mm
 • Lap Lastik Mavi 150 mm
 • Lap Lastik Pembe150 mm

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

306-200-.png (52 KB) 306-201.png (57 KB) 306-202.png (59 KB) 306-203.png (59 KB)

Motor Lastikleri Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Motor lastikleri kuyum sektöründe kullanılan ürünlerdir. Özellikle takı tasarımı yapan kuyum ustalarının kullandığı motor lastikleri alyans kenarları ve diğer takılar için ideal ürünlerdir.  Bu ürünlerin her biri farklı kumlarla temizleme ve parlatma imkanı sunmaktadır. 

Ne İşe Yarar?

Her bir motor lastiği farklı kumlarla temizleme ve parlatma imkanı sunmaktadır. 

Kimler Kullanabilir?

Bu ürünleri ağırlıklı olarak kuyum ustaları ve motor lastiği kullanmayı bilen kişiler kullanabilir.

Motor Lastikleri Fiyatları

Motor lastik fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız ürün çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir ürün çeşidi Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.