yarimamul_zincirler_banner_1603x300px.jpg (82 KB)

Kuyumcu Yarı Mamul ve Zincir Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP’de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu yarı mamul ve zincir çeşitlerini sayfamızda bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Yarı Mamuller Nelerdir?

Kuyumcu ayrı mamuller; kuyumculuk atölyelerinde ya da takı işiyle uğraşan tasarımcıların veya öğrencilerin ürettikleri veya yaptıkları aksesuarları birleştirmek için kullandıkları ek ya da ara parçalardır.  Yarı mamuller ile dilediğiniz tasarımları kısa süreler içinde birbirine bağlayabilir ya da tasarımlarınızı dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Takı üretimi ya da tasarım aşamasında ihtiyacınız olan ve aradığınız her türlü yarı mamul ve zincir çeşidini Alex Makina da bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan sipariş verebilir ve hızlı kargo hizmetimiz ile ürünlerinize en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Toptan Zincir

Toptan zincir arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız zincir çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.Toptan zincir modellerimiz kuyumcu atölyeleri, takı tasarım atölyeleri ve hobi amacıyla takı tasarımı yapan kişiler için son derece ideal olan zincir çeşitleridir. Sizlerde toptan zincir modellerimiz arasından takı ve tasarımlarınıza uygun olan zincir modellerini tercih ederek dikkat çekici özel tasarımlar yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yarı Mamul ve Zincir Çeşitleri

Yarı mamul ve zincir çeşitleri hakkında aradığınız her şeyi internet sayfamızda bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı toptan zincir çeşitleri ve takı tasarımlarının olmazsa olmazı olan yarı mamullerinin daha fazlası Alex Makina da sizleri bekliyor.

Gümüş Zincirler

Gümüş zincirler üretilen kolye tasarımlarının en büyük tamamlayıcılarının başında gelmektedir. Gümüş zincirler ile kolye tasarımlarınızı daha da özel hale getirebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz her bir zincirimiz 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimiz standart boylarda ve metre olarak satılmaktadır.

Satışını yaptığımız zincir çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Forse ve Doç Gümüş Zincirler
 • Figaro ve Gurnet Gümüş Zincirler
 • Singapur ve Burgu Gümüş Zincirler
 • Kral Gümüş Zincirler
 • Küp ve Snail Gümüş Zincirler
 • Diğer Gümüş Zincirler

1003-132 1003-955 1003-634

Ürün özelliklerini görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Gümüş Yarı Mamuller

Gümüş yarı mamuller takı işi ile ilgilenen herkesin her daim ihtiyacı olan mamullerin başında gelmektedir. Gümüş yarı mamullerin her biri 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmekte olup has gümüş rengine sahiptir. 5 gram, 100 gram ve 1000 gramlık ambalajlarda satılmaktadır. 5 gramlık ambalajlarda yaklaşık olarak 385 adet halka bulunmaktadır.

Gümüş yarı mamul çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Gümüş Halkalar
 • Gümüş Zincir Kapakları
 • Gümüş Küpe Malzemeleri
 • Gümüş Tepelikler
 • Gümüş Ara Malzemeler

1001-104 1001-325 1001-304

Ürün özelliklerini görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Gümüş Kilitler

Gümüş kilit çeşitlerimizin her biri 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmektedir. Ürünler has gümüş rengindedir. Hava almayan özel ambalajında sizlere teslim edilmektedir.

Gümüş kilit çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Damla Gümüş Kilitler
 • Papağan Gümüş Kilitler
 • Kutu Gümüş Kilitler

1005-101  1005-601 1005-201

Ürün özelliklerini görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Yarı Mamul ve Zincir Fiyatları

Yarı mamul ve zincir fiyatları fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Yarı Mamul ve Zincir Satın Al

Alex Makina çatısı altında aradığınız kuyum sektörünün olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alan yarı mamul ve zincir çeşitlerini firma garantimiz ile size özel fiyatlardan hemen satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan üst kalite yarı mamul ve zincir modellerinin özelliklerini de internet sayfamız da bulabilir ya da daha detaylı bilgi almak için firmamızı iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.