Lazer Markalama Makinası Modelleri | Satın Alma Rehberi

lazer markalama nedir lazer markalama modelleri

Alex Makine olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimiz için son teknoloji ile tasarlanmış ve donatılmış olan makine modellerini sizlere ulaştırmaktayız. Yerli ve yabancı kuyum üreticilerine ve sektör mensuplarına ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet vermekte ve kısa sürelerde ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Firmamız sayesinde aradığını ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü makine, ekipman ve sarf malzeme teminini firmamız aracılığı ile kısa sürede çözebilirsiniz. Alex Makine olarak çatımız altında yer alan ve son teknolojiye sahip olan ayrıca kullanım kolaylığı sağlayan lazer markalama makinası modellerine sahip olabilirsiniz. Makine özellik ve fiyat bilgisi için firmamızın iletişim numaralarından bizi arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli olan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Lazer Markalama Makinesi

Lazer markalama; lazer kazıma, lazer gravür herhangi bir malzemenin üzerinde iz bırakma işlemine verilen isimdir. Bu sistem herhangi bir mürekkep, ürün ya da alet kullanmadan kalıcı iz bırakmayı sağlamaktadır. Sistemin çalışma prensibi ise lazerin ürettiği ışığın gücü ile parça üzerine işlemektir. Lazer markalamanın birkaç teknolojisi bulunmaktadır.  Metal markalamada kullanılan lazerlerden en yaygın olarak kullanılanı fiber lazerdir. Alex Makine olarak biz en son çıkmış olan ve son teknolojinin kullanıldığı fiber lazer teknolojisini sizlere sunmaktayız.

Lazer markalama makinelerinin 20 watt ve 200 watt arası modelleri bulunmaktadır. Firmamızdan satın almış olduğunuz makinelerimiz için satış sonrasında eğitimler ücretsiz olarak verilmektedir. Lazer markalama makinelerinin kullanım alanlarına bakacak olursak bu makinalar kuyumculuk, hediyelik eşya ve endüstride yoğun olarak kullanılmaktadır. Fiber lazer makinelerin dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri ise 100.000 saat çalışma ömrü ile hiçbir sarf malzeme olmadan çalışabilmesidir.

Lazer Markalama Makinası Çeşitleri

Alex Makine bünyesinde birçok lazer markalama makine çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar aşağıda maddeler halinde belirtilmiştir.

Mini Lazer Markalama

Alex Makine çatısı altında bulunan bu mini makinemiz oldukça portatif olan ve kullanım kolaylığı sağlayan makinelerin başında gelmektedir. Yer olarak küçük bir alanı kaplaması sebebiyle yoğun olarak tercih edilmektedir.  Az bir alanda çalışma imkanı sunan mini lazer diğer makineler ile aynı işlevselliğe sahiptir. Satışı yapmış olduğumuz makinelerimiz 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Satış sonrasında makine kullanım eğitimi ücretsiz olarak firmamızın uzman ekibi tarafından verilmektedir.

                    lazer markalama lazer markalama

                                                   

Fiber Lazer Markalama

Fiber teknoloji ile her türlü metal, deri, ahşap, pleksiglass, kauçuk ve sert plastiklerin üzerlerine iz bırakılabilmektedir. Bu makineler ile birçok işlem rahatlıkla yapılabilir. Özellikle markalama, gravür, kesim ve resim gibi işlemler yapılabilmektedir.

Masaüstü Lazer Markalama

Bünyemizde yer alan tüm lazer makinelerimiz masaüstü olarak kullanılan ve oldukça az yer kaplayan fonksiyonel makinelerdir. Sizlerde hem son teknolojiyi sahip olmak ve kullanmaya hemen başlamak için firmamızı tercih edin.

Metal Üzerine Lazer Markalama

Metallerin markalanmasında lazer uygulaması izlenebilirlik özellikleri ve kodlarıyla ürünlerin markalanması amacı ile kullanılmaktadır. Bu uygulamalar mücevherat sektöründe, elektronik ve elektrik endüstrisinde, çelik levha işlemede, medikal teknolojide ve otomotiv endüstrisinde yoğun olarak kullanılmaktadır.

Metal Lazer Markalama

Alüminyum gibi yumuşak metallerin değil aynı zamanda çelik ya da çok sert alaşımlarda bu sistemler kullanılarak doğru şekilde ve yüksek okunurlukta markalama yapılabilmektedir. Çelik alaşımlar gibi bazı metallerde tavlayarak markalama kullanılarak yüzey yapısına zarar vermeden paslanmaya dirençli olan markalamalar yapmak mümkündür. Metalden yapılmış olan pek çok ürün çeşitli endüstrilerde lazer sistemi kullanılarak markalanmaktadır.

Kuyumcu Lazer Markalama Makinesi

Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak tercih edilen lazer markalama ile dayanıklı markalamalar yapılabilmektedir. Bu sistem sayesinde logolar üretilen ürünlere kolaylıkla uygulanmaktadır. Makinelerde bulunan opsiyonel yüzük ve bilezik markalama için yer alan R ekseni kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Teknolojinin hızla ilerlemesi sayesinde lazer markalama sistemi de daha hassas ve kullanışlı hale gelmektedir. Geçmiş dönemlerde kuyumcular lazer gravür yapmak için büyük ekipman parçalarını kullanmak zorundaydı. Ancak günümüzde teknolojinin gelişmesi ve son model işlevselliği yüksek olan lazer markalama makineleri sayesinde artık uygulamalar daha kolay ve kısa sürelerde yapılabilmektedir.

                 lazer markalama lazer markalama

                                                         

Nano Fiber

Son yıllarda altın ve sanayi sektöründe kullanılan lazer teknolojisi daha kesin insizyon, artan uygulama hızı ve düşük bakım maliyeti gibi ana özellikler sebebi ile her geçen gün daha da yoğun olarak kullanılan makinelerin başında gelmektedir. Nanofiber lazer yazı ve kesim makineleri kuyumcuların artan talebini karşılamak amacı ile oldukça uygun fiyatlarda ve kompakt ürünlerdir. Bu makineler oldukça kullanışlı ve yer tasarrufu sağlamaktadır. Nanofiberlüx makinelerde “Z” ekseni manuel olarak ayarlanabilmektedir.

FiberlüxPro

Fiberlüx Pro; işleme kalitesi, hız ve kesme kuvveti açısından Elettrolaser serisinin en iyi makinelerinden biridir. Günümüzde altın endüstrisinden modern sanayi sektörüne kadar birçok sektörde yoğun olarak kullanılan makinelerin başında gelmektedir. Bu makineler 20 Watt ve 200 Watt arasında güç sunmaktadır. Ayrıca bu makine portatif yapısı ile oldukça az yer kaplayan kullanışlı bir makinedir.

Elettrolaser Markası

Elettrolaser; Sona di Verona merkezli bir İtalyan şirkettir. Şirket yıllar geçtikçe lazerle mikro kaynak ve gravür için lazer makinelerin tasarımı ve üretimi konusunda oldukça uzmanlaşmıştır. Bunun yanı sıra mücevher, değerli metaller ve tıp gibi pazarlarda her geçen gün daha da ilerleme kaydeden genç ve dinamik bir şirkettir. Stratejik tüm aşamalar şirket bünyesinde uzman kişiler tarafından geliştirilmekte olup; araştırma, yazılım ve donanım en katı standartlara göre gerçekleştirilmektedir. Elettrolaser istek üzerine özel ve OEM ürünler yapabilmekte ve bunları geliştirebilmektedir. Marka satış sonrasında kurulum ve eğitim aşamalarında müşterilerine teknik destek ve garanti vermektedir. Eğitimler ücretsiz olarak uzaktan yapılabilmektedir.

  

Lazer Markalama Makinesi Fiyat

Lazer markalama makinesi fiyat bilgisi ve özellikleri ile ilgili olarak firmamızı arayabilir ve detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. Makineleri görmek için tıklayınız.

Fiber Lazer Markalama Fiyatları

Alex Makine olarak son teknolojinin kullanıldığı fiber lazer markalama makinelerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Sizlerde son teknolojiye sahip olmak ve hemen kullanmaya başlamak için Alex Makineyi seçin. Fiyat bilgisi için firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar
Doğru Kolye boyu Nasıl Seçilir? | Kolye Uzunlukları Rehberi

Doğru Kolye boyu Nasıl Seçilir? | Kolye Uzunlukları Rehberi

Tel Çekme Makinesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Tel Çekme Makinesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Mikron Ölçer Nedir? | Nasıl Çalışır?

Mikron Ölçer Nedir? | Nasıl Çalışır?

Doğru Lazer Kesim Makine Seçimi Nasıl Olmalı? | 2023 Lazer Kaseim Makine Rehber

Doğru Lazer Kesim Makine Seçimi Nasıl Olmalı? | 2023 Lazer Kaseim Makine Rehber

ISTANBUL JEWELRY SHOW DA ALEX MAKİNA  DA VAR!

ISTANBUL JEWELRY SHOW DA ALEX MAKİNA  DA VAR!

Elmas Aletleri Nelerdir? | Nasıl Çalışır?

Elmas Aletleri Nelerdir? | Nasıl Çalışır?

Doğru Lazer Kaynak Makine Seçimi Nasıl Olmalı?

Doğru Lazer Kaynak Makine Seçimi Nasıl Olmalı?

Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.