Lazer Kesim Nedir | Lazer Kesim İsim Yazma Modelleri

lazer kesim nedir ve lazer kesim ile isim yazma

Alex Makina olarak uzun yıllardır yerli yabancı kuyum üreticisine hizmet vermekte ve ürün sunmaktayız. 35 yılı aşkın sektör deneyimimiz ve uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmekteyiz. En son teknolojiyi değerli üreticilerimize sunmakta ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini yurt dışından getirerek Türkiye’de uzun yıllardan beri başarı ile satışını sürdürmekteyiz. Titizlik ile seçtiğimiz her bir markanın ürünleri muadilleri ile kıyaslanmakta ve fiyat performans kriterleri yapıldıktan sonra firmamızın çatısı altına alınmaktadır.

Üreticilerimizin her türlü makina ve ekipman ihtiyaçlarını kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Bütün bunlara ek olarak son teknolojinin kullanılması ile üretilmiş olan lazer kaynak makina modellerini de Alex Makina da bulabilir ve uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra çatımız altında yer alan ve son teknolojiye sahip olan ayrıca kullanım kolaylığı sağlayan lazer kesim ve lazer kesim isim yazma modelleri arasından seçiminizi yaparak uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ayrıca makina özellik ve fiyat bilgisi için firmamızın iletişim numaralarından bizi arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli olan bilgileri öğrenebilirsiniz.

Fiber Lazer Kesim

Üreticiler ve takı tasarımcıları için değerli metallerin hassas kesimi için sürekli olarak kullanabilecekleri güvenilir olan çözümler aramaktadır. Yüksek güç seviyeleri, geliştirilmiş bakım ve iyi bir işlevselliğe sahip olan fiber lazer kesimi tercih ederler.Özellikle bu sistem üstün kenar kalitesi, dar boyutsal toleranslar ve yüksek üretim gerektiren uygulamalar için son derece uygun bir seçenek olduğu için yoğun olarak kullanılmaktadır.           

                                                                                                                  

Lazer Kesim

Bu kesim sistemleri çeşitli kalınlıklarda çok çeşitli malzemeleri kesebilmek ve son derece karmaşık şekiller oluşturmak için son derece uygundur. Bu sistemler hassasiyeti en üst düzeye çıkararak, esnekliği ve verimliliği azaltmaktadır. Ayrıca takı tasarımcılarına geleneksel kesme yöntemleri ile kısıtlanmış olan zorlu şekilleri kolayca oluşturma özgürlüğü sağlarken uygun maliyetli ama bir o kadarda yüksek hassasiyetli bir kesme çözümü sunmaktadır.

Fiber Lazer Kesim Makinası

Lazer ışınının endüstriyel alanlarda yoğun olarak kullanımlarından biride saç işleme makinalarıdır. Bu makinalarda son teknoloji olarak kullanılan lazer “İterbiyum” lazer olarak da isimlendirilen fiber lazerdir. Fiber lazer kesim makinalarının geleneksel kesme yöntemlerine göre bir kaç avantajı bulunmaktadır. Öncelikle bu kesim makinaları sayesinde ısıdan etkilenen bölge küçük bir alan olduğu için parçalar üzerinde minimum bozulma meydana gelmektedir. Fiber lazer sayesinde karmaşık parça kesimi kolaylıkla yapılabilmektedir. İğne gibi dar çentik genişliklerine sahiptir. Ayrıca bu makina çok yüksek tekrarlana bilirlik özelliğine sahip olduğu için ayarları kayıt edebilir ve ihtiyacınız olduğu anda tekrar kullanabilirsiniz.

              Lazer kesim    Lazer kesim  Lazer kesim

                                                                       

Kuyumcu Lazer Kesim Makinası

Kuyumculuk sektörü için bu makinalar olmazsa olmaz makinalardır. Bu makinalar yalnızca kesim için değil markalama ve kazıma içinde kullanılan makinaların başında gelmektedir. Lazer kesim kuyumcu makinaları ile göz kamaştıran lazer kesim alyans ve lazer kesim bileklik modelleri kısa sürede kolaylıkla üretilebilmektedir. Lazer kesim makinaları ile üretmiş olduğunuz takı tasarımlarınız için kolaylıkla karmaşık kesme desenleri oluşturabilirsiniz.Bu makinalar ile aşağıdaki işlemleri kolayca yapılabilmektedir.

  • Birbirine bağlı monogramlar
  • Daire monogramları
  • İsimli kolyeler
  • Saatler
  • Karmaşık özel tasarımlar
  • Kolye ve benzeri takılar
  • Bilezikler
  • Gözlük ve gözlük çerçeveleri
  • Karmaşık desenler
  • Özel üretim tek parçalar

Alex Makina olarak da ihtiyaç duyduğunuz tüm makinaları sizlere sunmaktayız. Dilerseniz de bünyemizde yer alan ikinci el lazer kesim makinası modelleri arasından seçim yapabilir ve uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.

Mini Lazer Kesim Makinası

Firmamızın çatısı altında bulunan mini lazer kesim makinamız son derece portatif ve bir o kadar da kullanım kolaylığı sağlayan bir makinadır. Bulunduğu alan da çok yer kaplamadığı için kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir. Küçük ve az yer kaplamasının yanı sıra işlevsellik açısından diğer makinalardan farkı olmayan mini makina ile işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Alex Makina olarak satışını üstlenmiş olduğumuz makinamız 2 yıl garanti kapsamı altında olup makina kullanımı konusunda eğitim uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak sizlere verilmektedir.

           Lazer kesim Lazer kesim

                                          

Metal Lazer Kesim Makinası

Bu makinalar sayesinde kesim işlemlerinizi kusursuz bir şekilde ve yüksek hassasiyet içinde yapabilirsiniz. Bünyesinde bulunan ışın spotu sayesinde daha önceleri yapılması mümkün olmayan işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Lazerli metal kesim makinalarının enerji yoğunluğu aynı güce sahip olan CO2 lazerlerden 10 kat daha fazladır. Bu özelliği sayesinde daha az elektrik sarfiyatı yaparak daha etkin kesim ve verimlilik sağlarlar. Bunun yanı sıra daha küçük soğutma ünitesi ile çalışırlar. Ayrıca ışının taşınması için aynalara ihtiyaç duymadıklarından ayna değişim ve bakım maliyetleri bulunmamaktadır.

Küçük Lazer Kesim Makinası

Portatif lazer kesim makinaları ile dilediğiniz işlemleri kolayca ve kısa bir sürede yapabilirsiniz.  Bu makinaların çalışma prensibine bakacak olursak; rezenatörde üretilmiş olan lazer ışınları fiber kablo ile taşınmakta ve kusursuz bir şekilde işleme yüzeyine aktarılmaktadır. İşlemde sırasında kullanılan yardımcı gaz ve lazer ışınının metal yüzeyle teması ile kesme işlemi başlamaktadır. Mikronluk hassasiyete sahip olan eksenlerin yardımıyla ilgili olan parçanın şekli işleme yüzeyine çizdirilerek kesme işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemler sırasında arka planda kusursuz bir otomasyon ve kesim parametreleri yer almaktadır.

Gümüş Lazer Kesim Makinası

20 watt, 30 watt, 50 watt, 70 watt ve 100 watt güçlerde üretilen lazer kesim makinaları kullanışlı yapıları ve fonksiyonel özellikleri ile kuyumculuk sektörü ve diğer sektörlerde standardın üzerinde bir hizmet sunmaktadır. Dayanıklı ve ergonomik bir yapıya sahip olan bu kesme makinaları oldukça uzun ömürlü makinalardır. Bu makinalar sayesinde oldukça hızlı kesim, kazıma, markalama ve resim yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra düşük enerji tüketimi sayesinde bir hayli ekonomiktir.

Fiber Lazer Kesim Makina Modelleri

Alex Makina bünyesinde bulunan kuyumcu lazer kesim makinası çeşitlerini aşağıda maddeler halinde görebilirsiniz. İlgili Yazılar
Doğru Kolye boyu Nasıl Seçilir? | Kolye Uzunlukları Rehberi

Doğru Kolye boyu Nasıl Seçilir? | Kolye Uzunlukları Rehberi

Tel Çekme Makinesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Tel Çekme Makinesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Mikron Ölçer Nedir? | Nasıl Çalışır?

Mikron Ölçer Nedir? | Nasıl Çalışır?

Doğru Lazer Kesim Makine Seçimi Nasıl Olmalı? | 2023 Lazer Kaseim Makine Rehber

Doğru Lazer Kesim Makine Seçimi Nasıl Olmalı? | 2023 Lazer Kaseim Makine Rehber

ISTANBUL JEWELRY SHOW DA ALEX MAKİNA  DA VAR!

ISTANBUL JEWELRY SHOW DA ALEX MAKİNA  DA VAR!

Elmas Aletleri Nelerdir? | Nasıl Çalışır?

Elmas Aletleri Nelerdir? | Nasıl Çalışır?

Doğru Lazer Kaynak Makine Seçimi Nasıl Olmalı?

Doğru Lazer Kaynak Makine Seçimi Nasıl Olmalı?

Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.