Kaplama Makinası Çeşitleri ve Fiyatları


Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kaplama makinası çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor. Kaplama makinası çeşitlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kaplama Makinası Nedir?

Kaplama makinası; takıların yüzeylerinin ince bir metal tabaka ile kaplamak için kullanılan makinalardır. Bu makinalarbir dizi kimyasal ve elektriksel işlemler kullanarak kaplama işlemini yapmaktadır. Kaplama makinaları sayesinde üretilen takıların tüm alanı ya da belli bir bölümünde kaplama işlemi kısa süreler içinde kolayca yapılabilmektedir. Kaplama makinaları sayesinde siz de takılarınızı altın, gümüş, rodyum ve nikel ile kaplayabilirsiniz. 

Kaplama Makinası Ne İşe Yarar?

Kaplama makinası, kuyum sektöründe üretilen takıların belli bir alanının ya da tüm alanlarının altın, gümüş, rodyum ve nikel ile kaplanabilmesini sağlar.

Kaplama Makinası Çeşitleri

Kaplama makinası çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Aradığınız her şey Alex Makina da sizi bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz birbirinden farklı birçok kaplama makinası çeşitlerini bulabilir, size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.  Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan kaplama makinası çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz kaplama makinası çeşitlerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

Bu cihaz ile rodyum, altın, gümüş ve benzeri değerli metaller kaplanabilir. Makina dış gövdesi paslanmazdan üretilmiştir. Kaplama kabını karıştırma özelliği vardır. Zamanlayıcı ile otomatik voltaj kesilmesi yapabilir. Kısa devre sigorta korumasına sahiptir. Ağırlığı 25 kg’dır. Dış boyutlar ise 790 x 405 x 440 mm’dir.

AXMIC-1.png (25 KB)

Bu cihaz ile rodyum, altın, gümüş ve benzeri değerli metaller kaplanabilir. Makina dış gövdesi paslanmazdan üretilmiştir. Vakum özelliği ile buharlaşan dumanın dışarıya atılması sağlanır. Kaplama kabını karıştırma özelliği mevcuttur. Zamanlayıcı ile otomatik voltaj kesilmesi yapabilir. Kısa devre sigorta korumasına sahiptir. Ağırlığı 27 kg’dır. Dış boyutlar ise 800 x 410 x 480 mm’dir.

AXMIC-2.png (41 KB)

Bu cihaz ile rodyum, altın, gümüş ve benzeri değerli metaller kaplanabilir. Makina dış gövdesi paslanmazdan üretilmiştir. Vakum özelliği ile buharlaşan dumanın dışarıya atılması sağlanır. Kaplama kabını karıştırma özelliği mevcuttur. Zamanlayıcı ile otomatik voltaj kesilmesi yapabilir. Kısa devre sigorta korumasına sahiptir. Ağırlığı 32 kg’dır. Dış boyutlar ise 890 x 410 x 570 mm’dir.

Bu cihaz ile rodyum, altın, gümüş ve benzeri değerli metaller kaplanabilir. Makina dış gövdesi sacdan üretilmiştir. Ağırlık 25 kg’dır. Dış boyutlar ise 595 x 380 x 320 mm’dir.

AXRM-03BK.png (39 KB)

Kaplama Makinası Fiyatları

Kaplama makinası fiyatları çeşitlerine ve kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız kaplama makinalarını Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir kaplama makinaları Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.