Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sessiz Kompresör Fiyatları ve Çeşitleri

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun bir süredir hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyaç duyduğu her türlü makina ve malzemeyi A’dan Z’ye çatısı altında toplayan firmamız her geçen gün daha da ileri giderek uzman kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çabalamaktadır. Dünyanın her alanında bulunan kuyum üreticilerine en son teknolojiyi sunan Alex Makina ile sizde çağı yakalayabilir ve verimliliğinizi arttırarak hızlı bir şekilde çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünlerini ileri teknoloji, kullanım kolaylığı ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşulu ile çatımız altına almakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile ürettiğimiz her bir ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine ulaştırılmaktadır.

Firmamızın bünyesinde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz sessiz kompresör modellerine de uygun fiyatlardan sahip olabilir ve gönül rahatlığı içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sessiz Kompresör Nedir?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün ileriye gitmesi sayesinde kullanılan birçok teknik ve makinede gelişmeler meydana gelmiştir. Tarihi oldukça eskiye dayanan kompresörler de aynı şekilde çağa ayak uydurarak gelişmiş ve fonksiyonel açıdan da bir hayli kullanışlı hale gelmiştir. Kompresör makinesi genel olarak havayı ya da gazları daha yüksek basınçlara sıkıştıran motorlu bir makinedir. Farklı bir şekilde açıklamak gerekirse kompresör, atmosferden elde edilen havayı sıkıştırarak basıncının artmasını sağlayan aletlerdir. Kısacası sessiz kompresör pnömatik çalışma sistemiyle basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteğini sağlamak amacı ile çalışan motorlu makinelerdir. Bu makineler düşük enerji ile verimli çalışmayı sağlayan ve en verimli havayı dışarı aktarmaya yarayan kompresörlerdir.  Hava kompresör ya da mini kompresör olarak karşımıza çıkan kompresör modellerini dilediğiniz mekanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.Sessiz olarak çalışan kompresörlerde mekanik aksam sürtünmeleri minimuma indirilmiştir. Bu makineler genel olarak basınçlı havanın gerekli olduğu yerlerde hava desteğini arttırmak amacıyla kullanılmaktadır.

Basınçlı hava birçok alanda yarar sağlamaktadır; ancak maliyetler oldukça yüksektir. Basınçlı hava üreten makinelerde bu sebeple oldukça önemli olan makinelerdir. Maalesef kompresörlerin yüksek ses ile çalışması kimi kurum ve kuruluşlarda sorunlar oluşturabilmektedir. Bu nedenle gelişmiş teknoloji sayesinde de kompresörler sessizleştirilmiş ve bu sayede gelişen teknolojiye ayak uydurması sağlanmıştır. Sessiz olarak çalışan kompresörlerde bu sebeple yoğun olarak tercih edilen kompresörlerin başında gelmektedir.

Daha detaylı bilgi almak ve öğrenmek amacı ile sessiz olarak çalışma kabiliyetine sahip kompresörlerle ilgili blog yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

Sessiz Kompresör Çeşitleri

Alex makina olarak aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz kompresör modellerini sizlere sunmaktayız. Firmamız garantisi kapsamında uygun fiyatlardan satışı yapılan kompresör çeşitleri kapasitelerine göre değişik ebatlarda satışı yapılmaktadır. Aşağıda detaylı bir şekilde litre ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

9 LT

Bu kompresör çeşitleri taşınabilir ve hafif olma özelliği sayesinde hava ihtiyacı olan her alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Özel teflon pistona sahip bu makineler son derece sessiz çalışırlar. Yağsız uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen yapıları sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Hava bulunan nem sebebi ile depoda oluşan suyun tahliye edilme imkanı bulunmaktadır.

Çıkışındaki hava regülatörü sayesinde bu kompresörler ayarlanabilir hava basınca sahip makinelerdir. Sahip olduğu düşük motor devri sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra yüksek kaliteli metal hava filtresi bulunmaktadır.

24 LT

Son d erece hafif ve taşınabilir özelliğe sahip olan kompresör çeşididir. Sessiz çalışma özelliği sayesinde dileğiniz tüm mekanlarda gönül rahatlığı içinde tercih edebilirsiniz. Bakım gerektirmeyen yağsız uzun ömürlü çalışma sistemine sahip olan kompresör modellerini düşük motor devri sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

35 LT

Hava ihtiyacı olan tüm alanlarda kullanılan bu kompresör çeşitleri son derece hafif ve pratiklerdir. Yağsız uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen yapıya sahip bu makineler, sahip olduğu düşük motor devri sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir. Yüksek kaliteli metal hava filtresi ve çıkışındaki hava regülatörü sayesinde ayarlanabilir hava basıncına sahiptirler.

50 LT

Sessizlik ve hijyen istenen mekanlarda kullanımı son derece uygun olan bu kompresörler taşınabilir ve oldukça hafiftirler. Bu makinelerde havadaki nem sebebi ile depoda meydana gelen suyun tahliye edilme imkanı bulunmaktadır. Düşük motor devri sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan kompresörler çıkışındaki hava regülatörleri sayesinde de ayarlanabilir hava basıncına sahiptirler.

Sessiz Kompresör Fiyatları

Firma çatımız altında satışını yapmış olduğumuz ve sessiz olarak çalışan kompresör çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

  • 9 Lt 
  • 24 Lt
  • 35 Lt
  • 50 Lt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.