Kuyumcu Genel Makinaları Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu genel makina çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor.  İhtiyacınız olan tüm kuyumcu genel makinalarını özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Genel Makinaları Çeşitleri

Kuyumcu genel makinaları çeşitlerini özel fiyatlarıyla Alex Makina sayfasında bulabilir ve size özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilen her bir kuyumcu genel makinaları Alex Makina garantisi altında size teslim edilmektedir.

Kuyumcu genel makina çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

Kompresörler

Satışını yapmış olduğumuz kompresörler aşağıda olduğu gibidir:

  • Sessiz Kompresör 9 Lt
  • Sessiz Kompresör 24 Lt
  • Sessiz Kompresör 35 Lt
  • Sessiz Kompresör 50 Lt

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

axko-s09.png (78 KB) axko-s35.png (44 KB)

Soğutucular

Satışını yapmış olduğumuz soğutucular aşağıda olduğu gibidir:

  • Profesyonel Gazlı Soğutucu 2500 Kcal /h
  • Profesyonel Gazlı Soğutucu 7500 Kcal /h
  • Profesyonel Gazlı Soğutucu 12500 Kcal /h

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

axgs-025.png (36 KB) axgs-075.png (47 KB)

Kuyumcu Makinaları Nedir?

Kuyumcu makinaları kuyum sektöründe imalat yapan atölyelerin olmazsa olmaz makinaları başında gelmektedir. Bu makinalar göz kamaştıran takıların yapım aşamasında kullanılarak son halini alması sağlanır.

Ne İşe Yarar?

Kuyumcu makinaları kimi zaman hava ihtiyacı olan yerlerde kullanılırken kimileri ise soğutucu ihtiyacı olan alanlarda kullanılmaktadır.

Kimler Kullanabilir?

Bu makinalar kuyum sektöründe imalat yapan ustalar ve makinaları kullanmayı bilen kişiler tarafından kullanılabilir. 

Kuyumculukta Genel Makina Fiyatları

Kuyumculukta kullanılan genel makine fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız genel makina fiyatlarını Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir genel makina Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.