Gümüş Yarı Mamül Ürünler ve Fiyatları 

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP’de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Bunun yanı sıra Alex Makina olarak bünyemizde bulunan ve aradığınız gümüş yarı mamül ürünlerini sayfamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca fiyat bilgisi ve detayları öğrenmek için firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gümüş Yarı Mamül Nedir?

Gümüş yarı mamül, kuyumculuk atölyelerinde ya da takı tasarımıyla uğraşan kişilerin üretmiş oldukları veya yapmış olduğu aksesuarlarda kullanılan ek ya da ara malzemelerdir. Takı tasarımlarınızda kullanmak için aradığınız tüm yarı mamül çeşitlerini internet sayfamızdan temin edebilir ve uygun fiyatlardan ücretsiz kargo hizmetimiz ile kolayca satın alabilirsiniz.

Gümüş Yarı Mamül Çeşitleri

Firma çatımızın altında yer alan ve uzun ömürlü yarı mamül çeşitlerimiz aşağıda maddeler halinde sizlere sunulmuştur:

 • Gümüş halkalar
 • Gümüş zincir kapakları
 • Gümüş küpe malzemeleri
 • Gümü tepelikler
 • Gümüş ara malzemeler

Gümüş Ara Malzemeler

El işlemeleri, değerli ve yarı değerli metal ya da taşların kullanılması ile tasarlanıp üretilen aksesuarlarda yoğun olarak tercih edilen ve olmazsa olmazlar arasında yer alan gümüş ara malzemelerini firmamızdan ten edebilir ve garanti kapsamı altında satın alabilirsiniz. Her bir gümüş ara malzemesi 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmektedir. Ürünlerimizi görmek ve hemen satın almak için tıklayınız.

gümuş yarı mamül

Gümüş Halkalar

Gümüş halkalar 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmekte olup has gümüş rengine sahiptirler. Bu ürünler 5 gr, 100 gr ve 1000 gramlık ambalajlar halinde satılmaktadır. 5 gramlık ambalajlarda satışı yapılan halkaların içinde bulunan adet sayısı ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Bu kilit modelleri takı tasarım öğrencileri, kuyumcu atölyeleri ve hobi için takı tasarımı yapan kişiler için son derece ideal ve kullanışlı olan kilitlerdir. Gümüş kilitlerimizin her biri hava almayan özel ambalajı ile sevk edilmektedir. Ürün ölçü ve ağırlıklarında ufakta olsa farklılıklar olabilmektedir. Gümüş halka çeşitlerimiz ve satış fiyatları aşağıda olduğu gibidir:

 • Gümüş halka 0,5 mm 
 • Gümüş halka 0,6 mm 
 • Gümüş halka 0,8 mm 
 • Gümüş halka 1,0 mm 
 • Gümüş halka 1,1 mm 

gümüş yarı mamülgümüş yarı mamül

Gümüş Zincir Kapakları

Gümüş zincir kapakları çeşitlerimiz de 925 ayar gümüşten üretilmektedir. Has gümüş rengine sahip olan zincir kapaklarında 925 damgası bulunmaktadır. Gümüş zincir kapakları zincirlerin sonlarına monte edilerek zincirin kilit ile bağlantısını sağlamaya yarayan malzemelerdir.  Bu ürünlerimizde 5gr,100gr ve 1000 gramlık ambalajlar halinde satılmaktadır. 5 gram halinde paketlenmiş olan ürünlerin adetleri numarasına göre değişmektedir. Bu malzemeler özellikle kuyumcu atölyeleri, takı tasarımcıları ve hobi olarak aksesuar yapan kişiler için son derece kullanışlıdır. Zincir kapaklarımızda hava almayacak şekilde sevk edilmektedir. Ürünlerin ölçülerinde ve ağırlıklarında azami oranda değişiklik olabilmektedir.  Gümüş zincir kapakları çeşitlerimiz ve satış fiyatları aşağıda olduğu gibidir:

 • Gümüş zincir kapak no:1 
 • Gümüş zincir kapak no:2 
 • Gümüş zincir kapak no:3 
 • Gümüş zincir kapak no:4 
 • Gümüş zincir kapak no:5 
 • Gümüş zincir kapak no:6
 • Gümüş zincir kapak no:7 

gümüş yarı mamülgümüş yarı mamülgümüş yarı mamül

Gümüş Küpe Malzemeleri

Gümüş küpe malzemelerinin her biri 925 ayar gümüşten üretilmekte olup has gümüş rengine sahiptirler. Bu ürünlerimizde 925 ayar damgalı haliyle sizlere teslim edilmektedir. Küpe malzemeleri 5 gr, 100 gr ve 1000 gram olarak ambalajlanmakta ve satılmaktadır. 5 gram halinde paketlenen ürünlerin adetleri ölçülerine göre değişmektedir. Bu ürünler özellikle takı tasarımı yapanlar, kuyumcular ve hobi olarak aksesuarlar ile ilgilenen kişiler için son derece kullanışlı ürünlerdir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi satışını yapmış olduğumuz küpe malzemelerimizde hava almayan özel ambalajı ile sevk edilmektedir. Gümüş küpe malzemeleri çeşitlerimiz ve fiyatları aşağıda olduğu gibidir:

 • Gümüş yaylı mengeç no:1 
 • Gümüş lastikli küpe arkalığı fortuna no:1 
 • Gümüş kelebek küpe arkalığı konik no:2
 • Gümüş kelebek küpe arkalığı no:2
 • Gümüş kelebek küpe arkalığı no:1 
 • Gümüş küpe teli-çift çentikli

gümüş yarı mamül gümüş yarı mamül gümüş yarı mamül

Gümüş Tepelikler

Gümüş tepeliklerimizde 925 ayar gümüşten üretilen ürünlerimizdir. Has gümüş rengine sahip olan tepeliklerde 925 damgası yer almaktadır. Gümüş tepelikler kolye ucu üretiminde zincir ile kolye ucu arasında kullanılan ara parçalardır. Bu ürünlerimizde 5 gram, 100 gram ve 1000 gram halinde ambalajlanarak satışa sunulmaktadır. 5 gramlık olarak paketlenen tepeliklerin içerisinde yer alan adet sayısı ölçülerine göre değişebilmektedir. Gümüş tepelikler kuyumcu atölyeleri, hobi için takı yapanlar ve tasarımcılar için son derece idealdir.  Ürünlerimizin her biri hava almayan özel ambalajı ile sizlere teslim edilmektedir. Gümüş tepeliklerimizi görmek ve hemen satın almak için tıklayınız.

gümüş yarı mamül

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.