Gümüş Kilit Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak uzun yıllardır yerli yabancı kuyum üreticisine hizmet vermekte ve ürün sunmaktayız. 35 yılı aşkın sektör deneyimimiz ve uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmekteyiz.nEn son teknolojiyi değerli üreticilerimize sunmakta ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini yurt dışından getirerek Türkiye’de uzun yıllardan beri başarı ile satışını sürdürmekteyiz. Titizlik ile seçtiğimiz her bir markanın ürünleri muadilleri ile kıyaslanmakta ve fiyat performans kriterleri yapıldıktan sonra firmamızın çatısı altına alınmaktadır.

Üreticilerimizin her türlü makina ve ekipman ihtiyaçlarını kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Bütün bunlara ek olarak son teknolojinin kullanılması ile üretilmiş olan lazer kaynak makina modellerini de Alex Makina da bulabilir ve uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra çatımız altında yer alan ve kullanım kolaylığı sağlayan gümüş kilit çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ayrıca fiyat bilgisi için firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli olan detayları öğrenebilirsiniz.

Gümüş Kilit Çeşitleri

Gümüş kilit arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina çatısı altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz gümüş kilitlerimiz arasından seçiminizi yapabilir ve uygun fiyatlardan ücretsiz kargo hizmetimiz ile kolayca satın alabilirsiniz.

Fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik gösteren gümüş kilitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

  • Papağan gümüş kilitler
  • Damla gümüş kilitler
  • Kutu gümüş kilitler

Papağan Gümüş Kilit

Papağan gümüş kilitleri çeşitlerimiz 925 ayar gümüş malzemeden üretilmektedir. Has gümüş rengine sahip olan papağan gümüş kilitler 5 gr, 100 gr ve 1000 gramlık ambalajlar halinde satılmaktadır. 5 gramlık ambalajlarda satışı yapılan kilitlerin adetleri çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu kilit modelleri takı tasarım öğrencileri, kuyumcu atölyeleri ve hobi için takı tasarımı yapan kişiler için son derece ideal ve kullanışlı olan kilitlerdir. Gümüş kilitlerimizin her biri hava almayan özel ambalajı ile sevk edilmektedir. Ürün ölçü ve ağırlıklarında ufakta olsa farklılıklar olabilmektedir.

Papağan gümüş kilitleri çeşitlerimizi görmek ve satın almak için tıklayınız.

gümüş kilit gümüş kilit

Damla Gümüş Kilit

Damla gümüş kilitleri çeşitlerimizde 925 ayar gümüş malzemeden üretilmektedir. Has gümüş rengine sahip olan kilitler 5 gr, 100 gr ve 1000 gramlık ambalajlar şeklinde satışı yapılmaktadır. 5 gram olarak satılını yapmış olduğumuz damla gümüş kilitlerin içinde bulunan adet sayısı modeline göre değişmektedir. Kuyumcu atölyeleri, takı tasarımcıları ya da hobi olarak takı yapan kişiler için uygun olan kilit modelleridir. Bu kilitler hava almayan özel ambalajları ile sevk edilmektedir. Papağan gümüş kilitlerimizde olduğu gibi ürünler arasında küçükte olsa farklılık bulunabilmektedir.

Damla gümüş kilitlerimizi görmek ve hemen satın almak için tıklayınız.

gümüş kilit gümüş kilit

Kutu Gümüş Kilitler

Kutu gümüş kilitlerimizde diğer kilit modellerimiz gibi 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmektedir. Kilitlerimizin her birinde 925 ayar damgası bulunmaktadır. Kutu için kilitlerimizde 5 gram, 100 gram ve 1000 gram olarak hazırlanmış şekilde satılmaktadır. 5 gram şeklinde hazırlanmış olan ambalajların içerisinde bulunan kutu gümüş kilitlerimiz ölçülerine göre değişmektedir. Bu kilitler takı tasarımı ile uğraşan öğrenciler, takı atölyeleri ve hobi amacıyla takı tasarımı yapan kişiler için son derece ideal olan kilit modelleridir. Bu kilit modellerimizde de ürünler arasında az da olsa farklılık olabilmektedir.

Kutu için gümüş kilitlerimizi görmek ve size özel fiyatlardan satın almak için tıklayınız.

gümüş kilit gümüş kilit

Gümüş Kilit Kolye

Alex Makina çatısı altında yer alan kilit modellerini gönül rahatlığı içinde takı yapımında kullanabilirsiniz. Kolye modelleriniz içinde ihtiyaç duyduğunuz gümüş kilitleri firmamızın garantisi altında sipariş edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.