Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Gazlı Soğutucu Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız gazlı soğutucu çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor. Gazlı soğutucu çeşitlerini internet sitemizden size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Gazlı Soğutucu Çeşitleri

Gazlı soğutucu çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Aradığınız her şey sizi Alex Makina da bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz gazlı soğutucu çeşitlerini bulabilirsiniz. İleri teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiş olan gazlı soğutucu çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz gazlı soğutucu çeşitlerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

  • Profesyonel Gazlı Soğutucu- 2500 Kcal /h

Profesyonel gazlı soğutucular-2500 Kcal/h, döküm makinaları, indüksiyon ocakları ve soğutucu ihtiyacı olan tüm cihazlar için son derece uygundur. Soğutucular dijital ısı göstergelidir.  Profesyonel gazlı soğutucularda CFC free soğutucu akışkanlar kullanılmıştır. Ultra sessiz kompresöre sahip olan gazlı soğutucu modeli su akış uyarı sistemine sahiptir. Su depo hacmi 30 litredir. Dış ölçüleri ise 600 x 530 x 870 mm’dir.

  • Profesyonel Gazlı Soğutucu- 7500 Kcal /h

Profesyonel gazlı soğutucular-7500 Kcal, döküm makinaları, indüksiyon ocakları ve soğutucu ihtiyacı olan tüm cihazlar için son derece uygundur. Soğutucular dijital ısı göstergelidir.  Profesyonel gazlı soğutucularda CFC free soğutucu akışkanlar kullanılmıştır. Ultra sessiz kompresöre sahip olan gazlı soğutucu modeli su akış uyarı sistemine sahiptir. Su depo hacmi 80 litredir. Dış ölçüleri ise 900 x 600 x 900 mm’dir.

  • Profesyonel Gazlı Soğutucu- 12500 Kcal /h

Profesyonel gazlı soğutucular-7500 Kcal, döküm makinaları, indüksiyon ocakları ve soğutucu ihtiyacı olan tüm cihazlar için son derece uygundur. Soğutucular dijital ısı göstergelidir.  Profesyonel gazlı soğutucularda CFC free soğutucu akışkanlar kullanılmıştır. Ultra sessiz kompresöre sahip olan gazlı soğutucu modeli su akış uyarı sistemine sahiptir. Su depo hacmi 125 litredir. Dış ölçüleri ise 760 x 1000 x 1260 mm’dir.

Gazlı Soğutucu Nedir?

Gazlı soğutucular; döküm makinaları, indüksiyon ocakları ve soğutucu ihtiyacı olan tüm cihazlar için kullanılan ürünlerdir.

Ne İşe Yarar?

Gazlı soğutucular döküm makinaları, ocaklar ve soğutucu ihtiyacı olan diğer cihazların fazla ısınmasını engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Soğutucular sayesinde makinalar içinde hava sirkülasyonu ile içerdeki havanın soğutulması sağlanır. Bu sayede makinalarda meydana gelebilecek fazla ısınmanın önüne geçilir.

Gazlı Soğutucu Fiyatları

Gazlı soğutucu fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız gazlı soğutucu çeşitlerini AlexMakine bünyesinde bulabilir ve özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir gazlı soğutucu çeşitleri Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.