Lup, Gözlük ve Işık Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız lup, gözlük ve ışık çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.  Size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilir ve ürünlere kısa süreler içinde ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Lup Çeşitleri

Alex Makina bünyesinde aradığınız pek çok kuyum aletini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Kuyumculukta kullanılan ürün çeşitleri internet sayfamızda sizi bekliyor.

Sayfamızda yer alan ürün çeşitlerini aşağıda görebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Lup Mor Işıklı Alwire
 • Işıklı Ekonomik Lup 40 x 25 mm
 • Lup 17 mm-10x
 • Lup 20.5 mm-10x
 • Saatçi Lupu
 • Lup Standı
 • Işıklı Büyüteç

Ürün fiyatlarını görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

lup, gözlük, ışık lup, gözlük, ışık lup, gözlük, ışık

Lup Nedir? / Ne İşe Yarar?

Bu ürünler kuyum sektöründe ustalar tarafından kullanılan el aletleridir. Diğer bir ismi ise büyüteçtir. Bu aletler sayesinde takı üzerinde yapılacak en ince detaylar kolaylıkla yapılabilmektedir.

Kimler Kullanabilir?

Büyüteçler ağırlıklı olarak kuyumculuk sektöründe kuyum ustaları tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ince işçilik isteyen sektörlerde de büyüteç lupu kullanılmaktadır. Özellikle saatçiler tarafından büyüteçler yoğun olarak tercih edilmektedir.

Lup Fiyatları

Ürün fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız büyüteç çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir büyüteç çeşitli Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Gözlük Çeşitleri

Alex Makina bünyesinde yer alan ve kuyum sektöründe ağırlıklı olarak kullanılan gözlük çeşitleri aşağıda olduğu gibidir. Siz de aradığınız ya da ihtiyaç duyduğunuz ürün çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan ürünleri aşağıda görebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Optivizör Gözlük
 • Işıklı Büyüteçli Gözlük Takımı

Ürün fiyatlarını görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

lup, gözlük, ışık lup, gözlük, ışık

Kuyumculukta Gözlük Nedir? / Ne İşe Yarar?

Gözlükler kuyumculuk sektörünün en popüler aletleri arasında yerini almaktadır. Farklı büyüklükler de lenslere sahip olan ürünler takı yapımında en ince ayrıntıları daha detaylı olarak görmek için kullanılmaktadır.

Kimler Kullanabilir?

Gözlük çeşitleri ağırlıklı olarak kuyum ustaları, saatçiler ve detay gerektiren işlerle ilgilenenler tarafından tercih edilmektedir.

Kuyumcu Gözlüğü Fiyatları

Kuyumcu gözlüğü fiyatları marka ve çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Her bir tasarım kaliteli malzeme ve ileri teknolojiyle üretilmiştir. Siz de aradığınız kuyumcu alet çeşitlerini sayfamızda bulabilir ve özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Işık Çeşitleri

Alex Makina bünyesinde yer alan ve kuyum sektöründe ağırlıklı olarak kullanılan ürün çeşitleri aşağıda olduğu gibidir. Siz de aradığınız ya da ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan ışık çeşitlerini aşağıda görebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Lightex Pırlanta Lambası 3 Tüplü
 • Lightex Pırlanta Lambası Led
 • Lightex Pırlanta Usb Masa Lambası Led
 • Lightex Katlanır Masa Işığı
 • Lightex Akrobat Mercekli Masa Lambası Yuvarlak
 • Lightex Akrobat Mercekli Masa Lambası Dikdörtgen
 • Lightex Akrobat Mercekli Led Lamba
 • Lightex Metal Akrobat Mercekli Led Lamba
 • Lightex Masaüstü Mercekli Led Lamba
 • Lightex Lamba Altlığı
 • Lightex Tekerlekli Ayak
 • Lightex Yedek Uzun Florasan 14 w
 • LightexYedekYuvarlakFlorasan 22 w
 • LightexYedekDikdörtgenFlorasan 9w
 • LightexYedekYuvarlak Mini Florasan 12 w

 lup, gözlük, ışık lup, gözlük, ışık lup, gözlük, ışık

Kuyumcu Işığı Nedir? / Ne İşe Yarar?

Bu ürünler kuyum sektöründe kullanılan aletlerdir. Ürünler gözleri rahatlatan kontrast ve azaltılmış parlamayla mükemmel bir şekilde gösteren teknolojiye sahip üç güçlü enerji tasarruflu gün ışığı florasan ampul içermektedir. Yüksek kaliteli teknoloji ile üretilen ürünler takı üretimi yapan kuyum ustaları için özel olarak tasarlanıp üretilmiştir.

Kimler Kullanabilir?

Bu tasarımlarını kuyum sektöründe ince işçilik ile uğraşan ustalar kullanmaktadır.

Kuyumcu Işığı Fiyatları

Fiyatlar çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız ürün çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.