Sıralama seçin
Görünüm
Stokta Yok - Loctice 460 Yapıştırıcı 20 gr
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kuyumcu Kuvvetli Güçlü Yapıştırıcı Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasında aradığınız kuyumcukuvvetli güçlü yapıştırıcı çeşitlerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz. Siz de güçlü yapıştırıcı çeşitlerini uygun fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

Kuyumcu Güçlü Yapıştırıcı Çeşitleri

Kuyumcu güçlü yapıştırıcı çeşitleri Alex Makina da sizleri bekliyor. Kaliteli ve uzun ömürlü kuyumcu güçlü yapıştırıcı çeşitlerini özel fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz. Her bir ürün çeşidi kaliteli malzemeden üretilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Siz de garanti kapsamı içinde yer alan yapıştırıcı çeşidini ücretsiz kargo hizmetiyle hemen sipariş verebilirsiniz.

Firma bünyemiz de yer alan ve satışını yapmış olduğumuz güçlü yapıştırıcı çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

 • Loctice 401 Yapıştırıcı 3 gr
 • Loctice 401 Yapıştırıcı 20 gr
 • Loctice 460 Yapıştırıcı 20 gr
 • Evo Bond Yapıştırıcı 502
 • Turbo Yapıştırıcı 10 gr
 • Uv Yapıştırıcı Şeffaf 50 ml Netto
 • Sunfix Macun

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Kuvvetli Yapıştırıcı Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Kuvvetli yapıştırıcılar kuyumculuk sektöründe taşların yapıştırılmasında kullanılan ürünlerdir. Plastik, metal, ahşap, kağıt ve deri gibi malzemelerin de kolayca yapışmasını sağlarlar.

Ne İşe Yarar?

Takı yapımında kullanılan taşların yapıştırılmasında kullanılır.

Kimler Kullanabilir?

Kuyumculuk sektöründe takı üretimi yapan kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Kuyumcu Güçlü Yapıştırıcı Fiyatları

Kuyumcu güçlü yapıştırıcı fiyatları ürünlerin çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız her türlü yapıştırıcı çeşitlerini Alex Makina da bulabilirsiniz.                      

Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan her bir yapıştırıcı çeşidi size bir tık uzaklıkta. Sayfamızda kuvvetli yapıştırıcı silikon, kuvvetli plastik yapıştırıcı, japon yapıştırıcı ve suya dayanıklı yapıştırıcı çeşitlerini bulabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

 • En kuvvetli yapıştırıcı hangisi?

Pattex, en iyi yapıştırıcı markaları arasında yer almaktadır. Bu yapıştırıcı yüksek oranda etkiye sahiptir. Pattex yapıştırıcı Hızlı 2K ürünü ise sprey ve sıvı formda satılmaktadır. Ahşap, MDF ve sunta gibi yüzeylerde oldukça etkilidir.

 • En güçlü plastik yapıştırıcı hangisi?

Hızlı kürleşme özelliği sayesinde özellikle plastik materyallerin birbirine çok etkili bir şekilde yapışmasını sağlayan Mitreapel BK-555 süper yapıştırıcılar, en iyi plastik yapıştırıcı markaları arasında yerini almaktadır.

 • Hızlı yapıştırıcı nerelerde kullanılır?

Hızlı yapıştırıcının kullanım alanları arasında ahşap objelerin yapıştırılması, MDF yapıştırma, tamirat işlemleri, el işleri, deri, kauçuk ve metal yapıştırma gibi alanlar yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.