Kuyumcu Yapıştırıcı Çeşitleri ve Bant Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasında aradığınız kuyumcuyapıştırıcı ve bant çeşitlerini bulabilirsiniz. Siz de kuyumcu malzeme çeşitlerini uygun fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Yapıştırıcı ve Bant Çeşitleri

Kuyumcu malzeme çeşitleri Alex Makina da sizleri bekliyor. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri özel fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz. Her bir ürün çeşidi kaliteli malzemeden üretilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Siz de garanti kapsamı içinde yer alan ürünleri ücretsiz kargo hizmetiyle hemen sipariş verebilirsiniz.

Firma bünyemiz de yer alan ve satışını yapmış olduğumuz ürün çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

Kuvvetli Yapıştırıcılar:

 • Loctice 401 Yapıştırıcı 3 gr
 • Loctice 401 Yapıştırıcı 20 gr
 • Loctice 460 Yapıştırıcı 20 gr
 • Evo Bond Yapıştırıcı 502
 • Turbo Yapıştırıcı 10 gr
 • Uv Yapıştırıcı Şeffaf 50 ml Netto
 • Sunfix Macun

225-101.png (24 KB) 225-110.png (20 KB) 225-114.png (13 KB)

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Bantlar:

 • Çift Taraflı Bant 90 Mikron 55 mm
 • Çift Taraflı Bant 90 Mikron 310 mm
 • Çift Taraflı Bant 390 Mikron 55 mm
 • Çift Taraflı Bant 390 Mikron 310 mm

225-201.png (25 KB)

Ürün fiyatlarını görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Kuyumcu Yapıştırıcıları Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Bu ürünler takı tasarımlarında kullanılan taşları yapıştırmak için kullanılmaktadır.

Ne İşe Yarar? Kimler Kullanabilir?

Taşların kuvvetli bir şekilde yapıştırılmasına yarar. Kuyumculuk sektöründe takı tasarımı yapan kuyum ustaları kullanabilir.

Kuyumcu Bantları Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Kuyumcu bantları genellikle kumlama yapılacak malzemelerin üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Kuyumculuk sektöründe takı tasarımı yapan kuyum ustaları tarafından kullanılan bu ürünler ayrıca metalleri yapıştırmak içinde kullanılmaktadır.

Ne İşe Yarar? Kimler Kullanabilir?

Kumlama yapılacak malzemelerin üzerlerine yapıştırılarak kullanılırlar. Kumlama işlemi değerli metallerde daha çok estetik yüzey görünümü için yapılmaktadır.

Kuyumcu Yapıştırıcı ve Bant Fiyatları

Kuyumcu güçlü yapıştırıcı fiyatları ürünlerin çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız her türlü ürün çeşitlerini Alex Makina da bulabilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan her bir malzeme size bir tık uzaklıkta. Sayfamızda aradığınız takı yapıştırıcısı, metal yapıştırıcı vb. kuyumcular için olan ürün çeşidini bulabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.