Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Elektrikli Eritme Ocak Çeşitleri ve Fiyatları


Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız elektrikli eritme ocak çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor. Elektrikli ergitme ocakları çeşitlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Elektrikli Eritme Ocağı Nedir?

Elektrikli eritme ocağı; ekonomik biçimde alaşımların istenilen sıcaklıklarda eritilmesini sağlayan makinelerdir. Altın ve kıymetli metal alaşımlarının yarı mamul hale getirilmesi aşamalarında eritme işlemleri olmazsa olmaz işlemlerin başında gelir. Kuyum sektöründe de elektrikli eritme ocakları yoğun olarak kullanılmaktadır.

Ne İşe Yarar?

Elektrikli eritme ocakları kullanılarak istenilen her türlü metal kolaylıkla eritilebilir.

Elektrikli Eritme Ocak Çeşitleri

Elektrikli eritme ocak çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Aradığınız her şey Alex Makina da sizi bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz elektrikli eritme ocaklarını bulabilir, size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.  Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan elektrikli eritme ocak çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz elektrikli eritme ocak çeşitlerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

  • Elektrikli Eritme Ocağı 1 kg

Dijital ısı göstergeli elektrikli eritme ocakları küçük atölyelerin tüm eritme işlemlerini görebilir. Maşasıyla birlikte verilmektedir. Kapasitesi 1 kg’dır. Ölçüleri ise 200 x 350 x 350 mm’dir. Ağırlığı ise 8 kg’dır.

  • Elektrikli Eritme Ocağı 2 kg

Dijital ısı göstergeli elektrikli eritme ocakları küçük atölyelerin tüm eritme işlemlerini görebilir. Maşası ocakla birlikte verilmektedir. Kapasitesi 2 kg’dır. Ölçüleri ise 200 x 350 x 350 mm’dir. Ağırlığı ise 9 kg’dır.

  • Elektrikli Eritme Ocağı 3 kg

Dijital ısı göstergeli elektrikli eritme ocakları küçük atölyelerin tüm eritme işlemlerini görebilir. Maşası ocakla birlikte verilmektedir. Kapasitesi 3 kg’dır. Ölçüleri ise 200 x 350 x 350 mm’dir. Ağırlığı ise 10 kg’dır.

  • Elektrikli Eritme Ocağı 4 kg

Dijital ısı göstergeli elektrikli eritme ocakları küçük atölyelerin tüm eritme işlemlerini görebilir. Maşası ocakla birlikte verilmektedir. Kapasitesi 3 kg’dır. Ölçüleri ise 380 x 300 x 460 mm’dir. Ağırlığı ise 14 kg’dır.

Elektrikli Eritme Ocağı Fiyatları

Elektrikli eritme ocağı fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız elektrikli eritme ocağı çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir elektrikli eritme ocağı çeşitleri Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.