Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Alex Cila Makinası Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız Alex cila makinası çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor. Alex cila makinası çeşitlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Alex Cila Makinası Nedir?

Alex cila makinaları profesyonel bir atölyenin tüm polisaj işlerini yapmak için kullanılan makinalardır.

Alex Cila Makinası Ne İşe Yarar?

Kuyum sektöründe cilama işlemi yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu sayede yapılan takıların cilalanarak daha parlak ve göz kamaştırıcı bir hal alması sağlanır. Alex cila makinası da kuyumculukta tüm polisaj işlerinin kısa süreler içinde kolayca yapılmasını sağlayan makinalardır.

Alex Cila Makinası Çeşitleri

Alex cila makinası çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Aradığınız Alex cila makinası çeşitleri Alex Makina da sizi bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz cila makinası çeşitlerini bulabilir, size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.  Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiş olan cila makinası çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz Alex cila makinası çeşitlerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

 • Cila Makinası Büyük Boy Dubster

Büyük boy Dubster cila makinasının dış kasası sacdan üretilmiştir. Özel yalıtımlı kasasıyla sessiz bir model olarak tasarlanmıştır. Profesyonel bir atölyenin tüm polisaj işlerini görebilmekte olup farklı zamanlarda çalışabilen çift polisaj motoru sayesinde farklı zamanlarda çalışmaya başlama imkanı. Çalışma alanı led olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu cam panel korumasıyla kullanıcı dostu bir makinadır. Bu makinanın vakum gücü oldukça güçlüdür. %99 oranında geri kazanım sağlamaktadır.

 • Cila Makinası Büyük Boy Prostar

Büyük boy prostar cila makinasının dış kasası sacdan üretilmiştir. Özel yalıtımlı kasasıyla sessiz bir model olarak tasarlanmıştır. Profesyonel bir atölyenin tüm polisaj işlerini görebilecek kapasiteye sahip olup farklı zamanlarda çalışabilen çift polisaj motoru sayesinde farklı zamanlarda çalışmaya başlama imkanı. Çalışma alanı led olarak tasarlanmıştır. Sahip olduğu cam panel korumasıyla kullanıcı dostu bir makinadır. Bu makinanın vakum gücü oldukça güçlüdür. %99 oranında geri kazanım sağlamaktadır.

 • Cila Makinası Büyük Boy Gladyatör

Dış kasa sacdan üretilmiştir. Çalışma alanı ledle aydınlatılmıştır. Cam panel koruması mevcuttur. Sessiz polisaj motoruna ve süper vakuma sahiptir.

 • Cila Makinası Orta Boy Dubster

 • Cila Makinası Büyük Boy Superior

 • Cila Makinası Büyük Boy Standart

 • Cila Makinası Orta Boy Gladyatör

 • Cila Makinası Orta Boy Superior

 • Cila Makinası Orta Boy Standart

 • Cila Makinası Tek Kişilik Masalı

 • Cila Makinası Masaüstü Çiftli

 • Cila Makinası Masaüstü Tekli

 • Didi Masaüstü Çiftli Cila Makinası

Alex Cila Makinası Fiyatları

Alex cila makinası fiyatları çeşitlerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız cila makinası çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan Alex cila makinası çeşitleri Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.