Kuyumcu Makineleri Yedek Parça Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu makineleri yedek parça çeşitleri ve fiyatlarını sayfamızda bulabilir, size özel fiyatlardan hemen satın alabilirsiniz. Dilerseniz internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Makinası Yedek Parçası Nedir?

Kuyumcu makinası yedek parçaları, kuyum sektöründe kullanılan ultrasonik makinalarının yedek parçalarından oluşan ürünlerdir. Bu ürünler arasında yedek kart, yedek tank, yedek kapak, yedek termostat, yedek rezistans, yedek açma ve kapama anahtarları yer almaktadır.   

Makina Yedek Parça Çeşitleri

Makina yedek parça çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz makina yedek parça çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan yedek parça çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Makina yedek parça çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Elektronik Kart Ultrasonik 4 Lt

Elektronik kart ultrasonik; 4 litre ultrasonik yıkama makinasının yedek kartıdır. İnternet sayfamızda ürün özelliklerini bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüz aşağıda olduğu gibidir:

UY-08-052.png (33 KB)

  • Elektronik Kart Ultrasonik 4 Litre 

Ürünü görmek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Kazan 4 Lt Deliksiz 1/4 150*

Kazan 4 litre deliksiz 1/4 150* ürünümüz 4 litre ultrasonik yıkama cihazının yedek tankıdır. İnternet sayfamızda ürün özelliklerini bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüz aşağıda olduğu gibidir:

UY-01-005.png (25 KB)

  • Kazan 4 Lt Deliksiz 1/4 150* 

Ürünü görmek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Kapak 1/4 ( 1 Lt, 2 Lt, 4 Lt) *

Bu ürünümüz 1,2 ve 4 litre ultrasonik yıkama cihazının yedek kapağıdır. İnternet sayfamızda ürün özelliklerini bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüz aşağıda olduğu gibidir:

UY-02-002.png (23 KB)

  • Kapak 1/4 ( 1 Lt, 2 Lt, 4 Lt) * 

Ürünü görmek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Termostat 30-80 C*

Termostat 30-80 C* ürünümüz tüm manuel ultrasoniklerin yedek termostatı olarak kullanılmaktadır. İnternet sayfamızda ürün özelliklerini bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüz aşağıda olduğu gibidir:

GE-09-001.png (15 KB)

  • Termostat 30-80 C*

Ürünü görmek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Rezistans Plaka 165x60 mm (300 W) (4, 8, 12, 18 Lt) *

Rezistans Plaka 165x60 mm (300 W) ürünümüz 4 litre ultrasonik yıkama makinasının yedek rezistansıdır. İnternet sayfamızda ürün özelliklerini bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüz aşağıda olduğu gibidir:

UY-10-003.png (17 KB)

  • Rezistans Plaka 165x60 mm (300 W) (4, 8, 12, 18 Lt) *

Ürünü görmek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Anahtar Işıklı (On/Off)

Anahtar Işıklı (On/Off) ürünümüz 1-18 litre ultrasonik yıkama makinalarının yedek açma ve kapatma anahtarıdır. İnternet sayfamızda ürün özelliklerini bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüz aşağıda olduğu gibidir:

UY-19-024.png (20 KB)

  • Anahtar Işıklı (On/Off) 

Ürünü görmek ve sipariş vermek için tıklayınız.

Makina Yedek Parça Seçimi

Makina yedek parça seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli, kullanışlı yedek parça çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz makina yedek parça çeşitlerini ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Makina Yedek Parça Fiyatları

Makina yedek parça fiyatları markalarına ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.