Tum Site Yorumları
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Çok İyi
Öncelikle verdiğim siparişe gösterdiğiniz önem ve hızlı gönderim için teşekkür ederim.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Güvenilir İşletme & Kaliteli Hizmet
Alex Makina ve Doğan bey ile verdiğim küçük bir sipariş vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduğum için çok memnunum. Samimi ve profesyonel desteklerinin yanısıra firmanın ticari anlayışı ve titizliği siparişiniz elinize ulaştığında anlaşılıyor. Uygun fiyat ve malzeme çeşitliliği ile güvenilir makina & ekipmanları bir arada bulabilmek, aynı zamanda da samimi ve güvenilir bir hizmet almak çok güzel. Özellikle, bir sonraki silindir siparişimde çok da önemli olmayan bir üretim hatasının son derece süratli bir şekilde çözülmesinde yardımcı olan Doğan bey özelinde Alex Makina'ya çok teşekkür ederim. Kaliteli hizmet, güvenilir malzeme, dürüst ve titiz ticari anlayışınızın sizlere bol kazançlar getirmesini diliyorum.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Harika bir işletme
Merhaba Arkadaşlar ; Alex Makina ile bir arkadaşım’ın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yaklaşık yedi aydır siparişlerim oluyor , hiç bir siparişimde sorun yaşamadım . Ürün çeşitliği ve fiyatlandırma gayet güzel , ayrıca kargo gönderimleri ve paketlemeleri çok muntazam . Fakat en önemli faktör en ufak siparişimde dahi çok ilgi ve alaka gördüm . Öncelikle Alex Makina kurucuları başta olmak üzere şahsımla özenli bir şekilde ilgilenen Doğan kardeşime çok teşekkür ederim. Bu zamanda böyle işletmeler fazla kalmadı ! Dürüst , güvenilir ve müşteri memnuniyetini sağlamak için fevkalade özveri ile çalışıyorlar . Tekrar teşekkür ediyorum kendilerine . Bundan sonrada malzeme gereksinmelerimi alacağım tek adres diyebilirim . Aklında soru işareti olan arkadaşlara tavsiye ediyorum Alex Makina’yı , sipariş versinler ve ne denli memnun kalacaklarını görsünler . Hayırlı ve mutlu işler olsun hepinize .
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Hızlı teslimat ve müşteri desteğiniz için teşekkürler
Ürünlerinizi severek ve güvenle kullanıyorum. Bugüne kadar verdiğim tüm siparişlerimi eksiksiz bir şekilde teslim aldım. Herhangi bir sorum olduğunda tüm ekip özellikle Doğan Bey samimi bir şekilde yardımcı oluyor. Son gönderinizdeki kahve hediyeniz çok şık olmuş. Ancak kutusu büyük problem..!!! Çünkü o kadar güzel ki eşim ve ben aramızda paylaşamadık..
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Sipariş , ilgi
Covid 19 sürecinde evde tezgahımı kurup çalışma kararı aldım. Bununla beraber hiç bir malzemem evde değildi. Bir kaç farklı firmaya mail göndererek yardım talep ettim. Alex makinadan Ümit bey hemen mailime cevap verdi. Kullanabileceğim tüm malzemelerle ilgili önerilerde bulundu ve sipariş listemi hazırlamam için titizlikle ilgilendi. Sorduğum her soruya son derece ilgili/bilgili geri dönüşlerde bulundu. Ve tüm malzemelerimi eksiksiz olarak gönderdiler. Alış veriş sürecinde ve sonrasında gösterdikleri ilgiden dolayı çok memnun kaldım. Gerçekten profesyonel ve müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan bir firma. Tekrar çok çok teşekkür ederim Ümit bey nezdinde tüm Alex makina ekibine.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
amatör başlayanlara tavsiyeler.
Selamlar, eşimin evde hobi olarak takı tasarlamak istemesi sebebiyle Alex Makina ile tanıştık. Amatör olarak tasarlayabileceği işler için gerekli malzemeleri temin ettikten sonra eşim hızını alamadı ve evimiz tam bir alex makina malzeme deposu haline geldi. Sadece satış yapmıyorlar, herhangi bir sorumuzda anlık olarak karşılık verdiler. İşi bilmeden sorduğumuz onca soruya rağmen sıcak ve samimi bir şekilde sağolsunlar bize destekte bulundular. Daha çok video ve daha çok malzeme tanıtımı istiyoruz. Eşim işi profesyonele dökmek istiyor sayenizde. Teşekkür ederim.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Çok teşekkür ederim
Yeni siteniz ürünlere daha hızlı erişim sağlamış. Bu kolaylığı bizlere sağladığınız için çok teşekkür ederim.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Ben bir dis hekimiyim. Asindirici disketlerinizi kullaniyorum ancak; agiz icinde daha rahat kullanilabilen kucuk cap ve cesitli kalinliklarda getirebilseniz, yalniz kuyumculari degil dis hekimlerini de memnun edeesiniz.
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
Teşekkürler, İşimizi kolaylaştırdınız
Teşekkürler, İşimizi kolaylaştırdınız
Hayır: 0
Yorumu onaylıyor musunuz?
sipariş
Siteniz çok kullanışlı hale gelmiş. Eski sitede yaylı çiftler eğri ve düz olan yan yana olunca yanlış olanı gönderilmişti. Yeni haliyle hatalar en aza indirilebilir.
1 2
Yorum eklemek için lütfen buraya tıklayınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.