Torna Makinası Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız torna makinası çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan kesme makinası satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Torna Makinası Çeşitleri

Torna makinası çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz torna makinası çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan torna makinası çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yaptığımız torna makinası çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

İç Torna Makinası

İç torna makinası kuyum sektöründe yoğun olarak kullanılan makinaların başında gelmektedir. Kullanıcı dostu kompakt bir tasarıma sahip olan iç torna makinasıyla elmas kalemlerle ana yüzey işleme, iç yüzeylerde düz ve bombe işleme imkanı bulunmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz iç torna makinası modelimiz ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

axtm-001

  • İç Torna Makinası 

Ürünü görmek ve incelemek için tıklayınız.

Dış Torna Makinası

Dış torna makinası modelimizde kullanıcı dostu olan kompakt bir tasarıma sahip olarak tasarlanıp üretilmiştir. Kaliteli malzeme ve son teknoloji ile üretilen dış torna makinaları elmas kalemlerle yüzey işleme, dış ve yan yüzeyler için sınırsız profil tasarım imkanı sunmaktadır. Ayrıca hızlı takım değiştirme imkanı sunmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz iç torna makinası modelimiz ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

 axtm-002

  • Dış Torna Makinası 

Ürünü görmek ve incelemek için tıklayınız.

Çift Başlıklı Kalem Makinası

 

Çift başlıklı kalem makinası son teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiştir. Esnek bir kullanım ve ergonomik tasarıma sahip olan çift başlıklı kalem makina ile alyans, bilezik, küpe ve kolye işleme imkanı sunmaktadır. Kolay değiştirilebilen aksesuarlara sahip makina yatay ve dikey iş miline sahiptir.

Satışını yapmış olduğumuz iç torna makinası modelimiz ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

 axtm-003

  • Çift Başlıklı Kalem Makinası 


Ürünü görmek ve incelemek için tıklayınız.

Torna Makinası Seçimi

Torna makinası seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli torna makinası çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz torna makinası çeşitlerini ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Torna Makinası Fiyatları

Torna makinası fiyatları markalarına ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular:
Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz makinaların başında gelen torna makinaları hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Torna işlemi nasıl yapılır?

Tornalama işleminde tek uçlu takım kullanılmaktadır. Kullanılan takım iş parçasına yuvarlak ve silindirik formlar kazandırmaktadır. Diğer bir deyimle takım sabit iş parçası döner pozisyondadır. İş parçası torna tezgahına torna aynası ya da punto uçları yardımıyla sabitlenir.

  • Torna makinesi ile neler yapılır?

Torna makinası kullanılarak alyans, bilezik, küpe ve kolye işleme imkanı sunmaktadır.

  • Torna tezgahları nedir?

Torna, kendi ekseni etrafında dönenmetal bir iş parçası üzerinden doğrusal hareket eden bir kesici takım yardımıyla talaş kaldırma işlemine tornalama adı verilmektedir. Bu işlerin yapıldığı tezgâha ise torna tezgâhı adı verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.