Kıl Testere Modelleri | Kıl Testere Fiyatları ve Aparatları 

Alex Makina olarak oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan kıl testere modellerini İsviçre’den ithal etmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktayız. Çeşitli kullanım amaçlarına göre özelleştirilmiş olan testere modellerinin, fiyatları ve aparatları ile ilgili detaylarını sayfamızdan inceleyebilir ve ücretsiz kargo hizmeti ile sipariş verebilirsiniz. Kuyum üretim ve sanayisinde son teknolojiyi kullanarak üretilmiş olan kaliteli ve uzun ömürlü kıl testere modellerine sahip olmak istiyorsanız Alex Makinayı tercih etmelisiniz. Değer verdiğimiz üreticilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü makina, ekipman ve saf malzeme ihtiyaçlarını kısa sürede hızlıca karşılayan firmamız istediğiniz her malzemeyi A’dan Z’ye çatısı altında toplamakta ve sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Kıl Testere Ucu

Kıl testere kolu; keserek oyma ve kakma işlerinde,parçaların ve kaplamaların düz ya da eğmeçli olarak kesilmesinde kullanılan çok ince bir testere türüdür. Çalışma esnasında testerenin kolaylıkla dönmesi ve kullanım kolaylığı sağlaması sebebi ile gövdesi “ U” şeklindedir. Gövdenin uç kısmında yer alan iki kelebek somun arasında gerdirilerek sıkılan testerenin gerginliğini ayarlamak oldukça önemlidir. Çok sıkılır ya da gevşek bırakılırsa testere hemen kırılabilir. Kıl testerelerin “spiral dişli” ve “tek yön dişli” olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Bu testereler değişik uç kalınlıklarına göre sınıflandırılmaktadır. İhtiyacınız olan kıl testerelere ve uçlarına Alex Makina ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Bluefish kıl testere 8-8/0 -1,30 € + KDV satın almak için tıklayınız. https://www.alexmakina.com/bluefish-kil-testere-8-8/0 Vallorbe kıl testere 8-8/0 – 1,65 € + KDV satın almak için tıklayınız. https://www.alexmakina.com/vallorbe-kil-testere-8-8/0

Kıl Testere UcuKıl Testere UcuKıl Testere Ucu

Kıl Testere Seti

Alex Makina bünyesinde yer alan kıl testere seti ile ihtiyacınız olan her şey elinizin altında. Bu set İsviçre menşei bir settir. Kıl testere kolu plastik ve ergonomik saplıdır. 1 kıl testere 12 adet tek kıla denk gelmektedir.  Kıl testerelerin herbiri özel çelik alaşımlı malzemeden üretilmiştir. Kıl testereler oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Kıl testere set içeriğini görmek için tıklayınız.https://www.alexmakina.com/kil-testere-hobi-seti-standart

Kuyumcu Kıl Testere SetiKuyumcu Kıl Testere SetiKuyumcu Kıl Testere Seti

Kuyumcu Kıl Testere

Kuyumcu kıl testere;  kuyumcular, model üreticileri ve minyatüristler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Kuyumcu kıl testere bıçakları yumuşak metalleri, ahşap, fiberglas, strafor ve plastiği kolayca kesebilmektedir. Ayarlanabilir çerçeve sayesinde bıçakların gerilmesine izin verilmektedir. Kuyumcu kıl testere çelik bir yay ve güzel bir ahşap saptan yapılmıştır. Bu testere 2-1/inç derinliğe kadar kesim yapabilmektedir.

Kuyumcu Kıl Testere Ucu

Kuyumcu kıl testere uçlarına Alex Makina ayrıcalığı ile sahip olmak çok kolay yapmanız gereken tek şey internet sayfamıza girmek ve ihtiyacınız olan ürünü seçmek olacaktır. Uygun fiyatlar ve uzun ömürlü kaliteli malzemeler için sizde Alex Makinayı seçin.

Kıl Testere Kılı

Kıl testere bilindiği üzere ince oyma ve kesim işlerinde kullanılan incecik özel bir testeredir. Testerenin kılı hassas ve kırılgan olduğu için dikkat etmek oldukça önemlidir. Kıl dediğimiz aslında ince ve çelikten yapılmış olan bir teldir. 30-35 cm boyunda ince ve bir sapı olan ve bu sapın içinde kelebek vida ile yerleştirildiğinde büyük “D” harfine benzer bir şekil oluşturan testere çeşididir. Bu testerenin çeşitli boyları ve numaraları bulunmaktadır. Genel olarak bu testere kontrplak gibi ince tahta çeşitlerini kesmek ve şekil vermeye, kenarlık, süs vb.gibi şeyler oluşturmaya yarayan bir testeredir. Alex Makina testere kılı çeşitlerini görmek için tıklayınız. https://www.alexmakina.com/testere-killari

Kıl Testere Ağzı

Kıl testere ağzı çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir.Her birinin ayrı ayrı ölçüleri bulunmaktadır. İnce ve yuvarlak kesici ağzı olan kıl testerelerin yanı sıra birde daha geniş ve yassı ağza sahip testereler piyasalarda bulunmaktadır. Bu testereler sayesinde her türlü kesme ve şekil verme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Kıl testereler sayesinde altın, gümüş ve diğer yumuşak metalleri kolayca kesebilir ve şekil verebilirsiniz.

Kıl Testere Fiyatları

Kıl testere fiyatları modellerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınıza uygun olan kıl testerelere Alex Makina ayrıcalığı ile sahip olabilir ve uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fiyat bilgisi öğrenmek ve hemen sipariş vermek için www.alexmakina.com internet sayfamızı ziyaret edebilir ya da 0212 45817 03-04-05 numaralarından bize ulaşabilirsiniz.    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.