Sıralama seçin
Görünüm
Stokta Yok  - Diamond Master Taş Seti DM-1
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Pırlanta Taş Seti Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız pırlanta taş seti çeşitleri ve fiyatlarını sayfamızda bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Pırlanta Taş Seti Nedir?

Pırlanta taş setleri; monteli ve etiketli CZ taşlar ile en popüler pırlanta şekillerini ve 1 karata kadar büyüklükleri, 4 C’lik pırlanta kalitesini net bir şekilde açılayan skalaya sahip olan setlerdir. Kuyumcular tarafından yoğun olarak tercih edilen bu setler Alex Makina da sizleri bekliyor.

Pırlanta Taş Seti Çeşitleri

Pırlanta taş seti çeşitleri Alex Makina da sizi bekliyor. Aradığınız ve ihtiyacınız olan birçok çeşitte pırlanta taş seti çeşitlerini internet sayfamızda bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak tasarlanıp üretilen her bir pırlanta taş seti çeşitleri özel fiyatlardan Alex Makina garantisi altında satılmaktadır. Siz de aradığınız pırlanta taş setini satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Satışını yaptığımız pırlanta taş seti çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.


Diamond Master Taş Seti DM-1

Pırlanta taş seti arasında yer alan Diamond Master taş seti DM-1 ürünümüz size özel fiyattan sayfamızda sizi bekliyor. Bu özel pırlanta taş setinin ölçüsü 270 x 220 x 35 mm’dir. Ağırlığı ise 885 gramdır. Diamond Master taş seti; 54 ayrı ayrı kutulanmış, monteli ve etiketli CZ taşlar ile en popüler pırlanta şekillerini ve 1 karata kadar büyüklükleri, 4 C’lik pırlanta kalitesini net bir şekilde açılayan skalaya sahiptir. Ayrıca bu ürünün deri çantası hediye olarak verilmektedir.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüzün fiyatı aşağıda olduğu gibidir.

  • Diamond Master Taş Seti DM-1

Diamond Master Taş Seti DM-2

Diamond Master taş seti DM-2, son derece kullanışlı ve fonsiyonel bir üründür. Bu taş setinin ölçüleri 270 x 220 x 35 mm’dir. Ağırlığı ise 900 gramdır. 99 CZ taş ile DM-1 setini tamamlar. 5 karata kadar yuvarlak ve prenses kare pırlantalar içeren taş seti aynı zamanda 9 popüler şeklide içinde barındırmaktadır. Bunun yanı sıra D-Sarı renkler arası bir skalaya da sahiptir. Bu ürünümüzde de deri çanta hediyesi bulunmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüzün fiyatı aşağıda olduğu gibidir.

  • Diamond Master Taş Seti DM

Diamond Master Renk Seti D-M

Diamond master renk seti,D-M renkleri arası taşları bünyesinde bulunduran bu set mükemmel bir renk kontrol ürünü olarak kullanılmaktadır. Bu ürünümüz ölçüsü 200 x 105 x 40 mm’dir. Ağırlığı ise 350 gramdır.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüzün fiyatı aşağıda olduğu gibidir.

  • Diamond Master Renk Seti D-M

Diamond Master Taş Seti DM-4CT

Diamond Master taş seti; 1 karatlık 9 farklı pırlanta modelini barındıran set ölçüsü 275 x 55 x 37 mm’dir. Ağırlığı ise 250 gramdır.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüzün fiyatı aşağıda olduğu gibidir.

  • Diamond Master Taş Seti DM-4CT

Diamond Master Taş Seti DM-3B

Diamond Master taş seti DM-38 ürünümüz 6 klasik pırlanta şeklinin büyük halidir. Ölçüsü 200 x 105 x 40 mm’dir. Ağırlığı ise 330 gramdır.

Satışını yapmış olduğumuz ürünümüzün fiyatı aşağıda olduğu gibidir.

  • Diamond Master Taş Seti DM-3B 

Pırlanta Taş Seti Fiyatları

Pırlanta taş seti seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli pırlanta taş seti çeşitlerimiz arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Pırlanta Taş Seti Fiyatları

Pırlanta taş seti fiyatları hakkında merak ettiğiniz her şeyi Alex Makina bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz internet sayfamızda yer alan ürünler arasından seçim yapabilir isterseniz de iletişim numaralarından firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detayları öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen pırlanta taş seti hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Pırlanta alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Pırlanta alırken öncelikli olarak bilinen mağaza ve markalardan alışveriş yapmaya özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra satın alacağınız pırlantanın sertifikası olmasına da dikkat etmenizi öneririz.

  • Pırlanta olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Bir taşın pırlanta olup olmadığını anlamak için kullanılan yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler arasından seçim yaparak siz de pırlantalarınızın gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.