Kuyumcu Taş Eleği ve Kürek Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasında aradığınız kuyumcu taş eleği ve kürek çeşitleri fiyatlarını bulabilirsiniz. Siz de kuyumcu malzeme çeşitlerini uygun fiyatlardan sayfamızdan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Taş Eleği ve Kürek Çeşitleri

Kuyumcu el alet çeşitleri Alex Makina da sizi bekliyor. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan her bir kuyumcu el aleti çeşitleri arasından ihtiyacınız olan ürünü seçerek siz de işlerinizi kısa süreler içinde yapabilirsiniz. Uzun ömürlü ve kullanışlı ürünler bir tık ötenizde.

Firma bünyemizde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz ürün çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

Taş Elekler:

 • 48 mm 23 Plaka
 • 48 mm 42 Plaka (Buçuklu)
 • 66 mm 23 Plaka
 • 66 mm 42 Plaka (Buçuklu)
 • 66 mm 43 Plaka
 • 80 mm 23 Plaka
 • 80 mm 42 Plaka (Buçuklu)
 • 80 mm 43 Plaka
 • LüxTaşEleği 66 mm /42 Plaka

224-100.png (71 KB)

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Kürekler:

 • Küçük
 • Orta
 • Büyük
 • KulpluBeyazKürek
 • KulpluKürekSiyah

224-211.png (37 KB) 224-204.png (27 KB)

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Kuyumcu Taş Eleği Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Taş elekleri, taşların, boncukların ve incilerin boylarına ayrılması için kullanılırlar. Bu ürünler kuyumculuk sektöründe yoğun olarak tercih edilmektedir.

Ne İşe Yarar? Kimler Kullanabilir?

Taşların, boncukların ve incilerin boylarına göre ayrılmasında kullanılır. Kuyum ustaları ve el aletini kullanmayı bilen kişiler kullanabilir.

Kuyumcu Kürek Nedir, Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Metalden üretilmiş olan bu el aletleri; taşların toplanması ve küreklenmesi için kullanılırlar.

Ne İşe Yarar? Kimler Kullanabilir?

Kuyumculuk sektöründe taşların toplanması ve küreklenmesi için kullanılır.

Kuyumcu Taş Eleği ve Kürek Fiyatları

Kuyumcu el aleti fiyatları ürün özelliklerine ve çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Aradığınız ve ihtiyacınız olan tüm kuyumcu el aletlerini Alex Makina da bulabilir ve size özel fiyatlardan ücretsiz kargo hizmetiyle hemen satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadekar malzemeleri, kuyumcu gravür makinesi ve satılık kuyumcu malzemelerini hemen sipariş verebilirsiniz. Kuyumcu bezleri ve daha fazlası Alex Makina da sizi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.