Şekil Verme Makinası Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP’de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız şekil verme makinası çeşitlerine sayfamızda bulabilir, size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Şekil Verme Makinası Nedir?

Şekil verme makinası çeşitleri kuyum sektöründe yoğun olarak kullanılan makinaların başında gelmektedir. Özellikle özenle üretilmiş olan alyansların ve bileziklerin kıvırma ve kesme işlemlerinin yapılması için kullanılan bu makinalar ayrıca yüzüklerin istenilen ölçülere kavuşmasını sağlayan ve istenilen şekilleri almasına olanak tanıyan makinalardır. Şekil verme makinası modellerini Alex Makina garantisinde internet sayfamızda bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Şekil Verme Makinası Çeşitleri

Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz şekil verme makinası modellerini bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan şekil verme makinası çeşitlerimiz ve fiyatları aşağıda olduğu gibidir.

Alyans Kıvırma Makinası

Alyans kıvırma makinası; farklı olan haddeleri ile farklı boyutlardaki alyansların kıvrılması işlemleri için kullanılan makinalardır.

Şirket çatımız altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz alyans kıvırma makinası modelimiz aşağıda olduğu gibidir.

 axsv-02.png (54 KB)

  • Alyans Kıvırma Makinası 

Makina özelliklerini görmek ve incelemek için tıklayınız.

Alyans Boy Kesme Makinası

Alyans boy kesme makinası alyans üretiminde kullanılan makinalardan bir tanesidir. Alyans boy kesme kıvırma işleminden önce istenilen boylarda kesilmektedir.

Şirket çatımız altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz alyans boy kesme makinası modelimiz aşağıda olduğu gibidir.

 axsv-01.png (38 KB)

  • Alyans Boy Kesme Makinası


Makina özelliklerini görmek ve incelemek için tıklayınız.

Bilezik Boy Kesme Makinası

Bilezik boy kesme makinası da bilezik yapımında kullanılan makinaların başında gelmektedir. Bilezik boy kesme kıvırma işleminden önce istenilen boylarda kesilmektedir.

Şirket çatımız altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz bilezik boy kesme makinası modelimiz aşağıda olduğu gibidir.

axsv-03.png (40 KB)

  • Bilezik Boy Kesme Makinası 


Makina özelliklerini görmek ve incelemek için tıklayınız.

Mini Alyans Kıvırma Makinası


Mini alyans kıvırma makinası; farklı olan haddeleri ile farklı boyutlardaki alyansların kıvrılması işlemleri için kullanılan makinalardır.

Şirket çatımız altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz mini alyans kıvırma makinası modelimiz aşağıda olduğu gibidir.

AXSV-12

  • Mini Alyans Kıvırma Makinası 

Makina özelliklerini görmek ve incelemek için tıklayınız.

Şekil Verme Makinası Seçimi

Şekil verme makinası seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli şekil verme makinası çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve işlemlerinizi kısa süreler içinde kolayca tamamlayabilirsiniz. Bünyemizde yer alan şekil verme makinası çeşitlerini ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Şekil Verme Makinası Fiyatları

Şekil verme makinası fiyatları marka ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular:

Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz makinaların başında gelen şekil verme makinası hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Şekil Verme Makinası Ne İşe Yarar?

Şekil verme makinaları kuyumculukta kullanılan ve alyans, bilezik gibi yakıların şekil verme aşamasında kullanılan makinalardır. Bu makinalar ile alyans ve bilezikleri istenilen ölçülerde şekillendirebilir ve istediğiniz boylarda kesebilirsiniz.

  • Şekil Verme Makinası Nasıl Kullanılır?

Şekil verme makinasından bulunan haddeler kullanılarak istenilen ölçülerde alyans kıvrılması kolaylıkla yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra internet üzerinden ürünle ilgili olarak video izleyerek de bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.