Şarnel Makinası Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasında aradığınız şarnel makinası çeşitleri ve fiyatlarını bulabilir, size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Şarnel Makinası Nedir?

Şarnel makinası kuyumculuk sektöründe kullanılan ve olmazsa olmaz makinalar arasında yerini almaktadır. Boru makinası olarak da adlandırılan makina kuyumculukta astardan şarnel çekmek amacıyla bir hayli kullanışlı olan bir makinadır. Değişik haddeler kullanılarak çeşitli boy ve kalınlıklarda düz boru çekilebildiği gibi aynı anda ayrıca mandrele de sararak zincir halkasından bileziğe kadar birçok farklı ürünler bu makine ile elde edilebilmektedir.

Şarnel Makinası Çeşitleri

Alex Makina bünyesinde aradığınız tüm kuyum makina malzemelerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Kuyumculuk atölyelerin de yoğun olarak kullanılan şarnel makinası çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş edebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş olan şarnel makinası çeşitleri arasından seçiminizi yaparak sizde atölyelerinizde mevcut işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Firma bünyemizde yer alan şarnel makinası çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:  


Şarnel Kesme Makinası Küçük

Şarnel kesme makinası küçük, şarnel makinaları arasında en küçük boy olarak satılmaktadır. Fonksiyonel açıdan kullanım kolaylığı sayesinde kuyum işlerinizi kısa süreler içinde yapabilirsiniz.

axst-15.png (100 KB)

  • Şarnel Kesme Makinası

Ürünü görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Şarnel Kesme Makinası Büyük

Şarnel kesme makinası büyük, şarnel makinaları arasında büyük boy olan makinalardır. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen şarnel kesme makinaları içi boş ürünleri eşit boyda doğramak için üretilmiştir. Sizde firma garantimiz altında size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

axst-16

  • Şarnel Kesme Makinası Büyük

Ürünü görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Şarnel Sarma Makinası Kollu

Şarnel sarma makinası kollu model ile içi boş bilezik, alyans ve küpe imalatları kısa süreler içinde kolayca yapılabilmektedir. Firma garantimiz altında yer alan şarnel sarma makinası kollu modelimizi internet sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

 axst-11

  • Şarnel Sarma Makinası Kollu 

 

Ürünü görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Şarnel Sarma Makinası Motorlu

Şarnel sarma makinası motorlu model ile kollu şarnel makinasında olduğu gibi içi boş bilezik, alyans ve küpe imalatları yapılabilmektedir. Firma bünyemizde satışını yapmış olduğumuz şarnel sarma makinası motorlu modelimizi internet sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

axst-12

  • Şarnel Sarma Makinası Motorlu

 

Ürünü görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Şarnel Makinası Seçimi

Şarnel makinası seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli şarnel makinası çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve işlemlerinizi kısa süreler içinde kolayca tamamlayabilirsiniz. Bünyemizde yer alan şarnel makinası çeşitlerini ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Şarnel Makinaları Fiyatları

Şarnel makinaları fiyatları marka ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:


Kuyumculuk sektöründe kullanılan ve olmazsa olmazların başında gelen şarnel makinası hakkında merak edilen ve sıkça sorulan soruları ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Şarnel Makinası ile Neler Yapılır?

Kuyum sektöründe kullanılan şarnel makinaları ile içi boş bilezik, alyans ve küpe imalatları yapılabilmektedir.

  • Şarnel Bilezik Nedir?

Şarnel bilezik bir bilezik çeşididir. Şarnel bileziklerin tel bileziklerden farkı iç tarafının başında ve sonunda destekleyici halkalar bulunmasıdır. Bu sebeple bu bileziklerin orta kısmı ince yapılır. Gramı, benzer genişlikteki olan modellere göre daha hafiftir; ancak kullanış açısından daha kibar kullanılması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.