Sıralama seçin
Görünüm
Stokta Yok Heluk - Heluk Ponpon 70 mm
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Ponpon Fırça Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP’de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina olarak bünyemizde bulunan ve aradığınız fırça çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra detayları öğrenmek için firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Ponpon Fırça Nerede Kullanılır?

Bu fırçalar, cila bezi ile ciladan sonra son ve ekstra yoğun parlaklık elde etmek için kullanılmaktadır. Kuyumcular için emek ile hazırlanmış olan takılarının göz kamaştırıcı olması son derece önemlidir. Bu nedenle yapımı biten her bir parçaya son cila işleminde ince pamuk fırçalar ile göz alıcı parlaklık kazandırılır. 

Ponpon Fırça Çeşitleri

Alex Makina garantisinde satışı yapmış olduğumuz her bir fırça çeşidimiz son teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmektedir. Aradığınız her çeşit fırçaya sayfamızdan ulaşabilir ve size özel fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ponpon model fırçaları ve fiyatlarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

  • Heluk Ponpon 50 mm 

  • Heluk Ponpon 60 mm

  • Heluk Ponpon 70 mm 

  • Heluk Ponpon 70 mm 

  • Heluk Ponpon 100 mm

  • Heluk Ponpon 120 mm 

Ponpon Fırça Nasıl Kullanılır?

Tamamlanmış olan ürünlerin göz alıcı bir hale gelmelerini sağlamak için cilalama işleminde çeşitli fırça ve zımparalar kullanılmaktadır. Bu aletlerin motor miline geçebilmeleri için merkezlerinde delikleri bulunmaktadır. Zımparalar; el tesviyesi bitirilmiş olan ürünlerin üzerinde bulunan küçük pürüzlerin yok edilmesi amacıyla kullanılan daire şeklinde oluşturulmuş zımpara dizilimleridir. Fırçalar ise dairesel forma sahiptirler ve polisaj yapımında kullanılırlar. Fırçaların üzerine sürülmüş olan cila pastaları parlatma özelliğine sahiptir. Ponpon model fırçalar üzerine sürülen pastalar sayesinde temas ettikleri metal yüzeyleri parlatırlar. Bu fırçalar yüzük ve bilezik parlatmaları için son derece uygun olan fırçalardır.

Ponpon Fırça Seçimi

Kuyumculukta ağırlıklı olarak kullanılan bu fırçalar çaplarına ve genişliklerine göre tercih edilmektedir. Yapılacak olan cilalama işleminde ihtiyaç duyulan fırça ölçüsü belirlenerek ona göre seçim yapılır ve son cilalama işlemi tamamlanır.

Ponpon Fırça Fiyatları

Fırça fiyatları ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Fırça fiyatlarını ve özelliklerini sayfamızda bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.