Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Altın Ayar Suyu Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak uzun yıllardan beri siz değerli sektör mensuplarına, yerli ve yabancı kuyum üreticisine ürün sunmakta ve hizmet vermekteyiz. Kıymetli üreticilerimizin A’dan Z’ ye ihtiyaç duyduğu her türlü makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını titizlik içinde uzman ekibimiz ile birlikte temin etmekteyiz. Kuyum üretim ve sanayisindeki son teknolojiyi hızlı bir şekilde yıllardır üreticilerine sunan Alex Makina dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Son teknolojiyi değerli üreticilerimize sunmakta ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini yurt dışından getirerek Türkiye’de uzun yıllardan beri başarı ile satışını yapmaktayız. Titizlik ile seçtiğimiz her bir markanın ürünleri muadilleri ile kıyaslanmakta ve fiyat performans kriterleri yapıldıktan sonra firmamızın çatısı altına alınmaktadır. Markamız bunun yanı sıra pek çok cihazın üretimini Avrupa Birliği Kalite Standartları altında gerçekleştirmektedir. Kendi üretim tesislerimizde işinde uzman olan deneyimli kadromuz ile hayata geçirdiğimiz cihazlarımız dünyanın birçok farklı coğrafyasında bulunan kuyum üreticilerine sunmaktayız.

Bunun yanı sıra firma olarak sadece makina ve ekipman tedarik etmekle almayarak dünya çapında kuyum üretimindeki gelişmeleri, trendleri ve önemli olan bilgileri sizlerle anında paylaşmaktayız. Bütün bunlara ek olarak ayrıca ihtiyaç duyduğunuz altın ayar suyu çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızda görebilir ya da iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.        

Altın Ayar Suyu Nedir?

Altın ayar suyu 9K,14K,18K,19K, 22K ve 24K altının ayar oranını test etmede kullanılmaktadır. Ayrıca altın ayar suları AG gümüşün ve PT platin ayar oranını test etmede kullanılmaktadır. Firma çatımızın altında yer alan ayar sularının her bir hava almayan cam şişelerin içinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra satışı yapılan ayar suları boş kullanım şişesi ile birlikte satılmaktadır.

Altın Ayar Suyu Çeşitleri

Hava almayan cam şişelerde satışını yaptığımız altın ayar sularının ölçüsü 15 ml, ağırlığı ise 60 gramdır. Altın ayarlarının tespit edilmesinde tercih edilen atın ayar suları ile sizde ayar işlemlerinizi kısa süreler içinde yapabilirsiniz. 18 ayar ve 22 ayar altın suyu çeşitlerini ve alternatif ayar sularını görmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra altın ayar suyu çeşitlerimiz aşağıda maddeler halindendir:

  • Technoflux Ayar Suyu 9K – 3,30 €+ KDV
  • Technoflux Ayar Suyu 14K –3,30 €+ KDV
  • Technoflux Ayar Suyu 18K –3,30 €+ KDV

Altın Ayar Suyu Nasıl Kullanılır?

Altın ayar suyunu kullanmadan önce ayarını belirlemek istediğiniz altını ilk olarak mihenk taşına sürtmeniz gerekmektedir. Örneğin 22 ayar bir altını öncelikle mihenk taşına sürtün. Sonrasında ise 22 ayar altın suyunu sürtmüş olduğunuz ve izin bulunduğu alana yani mihenk taşının üzerine sürün. Eğer sürtmüş olduğunuz altın gerçek altın ise sürülen ayar suyu, mihenk taşında bulunan altının izini yok edemez ve iz ilk hali ile kalacaktır. Eğer sürtmüş olduğunuz metal, altın değilse ayar suyu ortaya çıkmış olan izi yok edecektir. Kullanmış olduğunuz ayar suyu sayesinde altın sandığınız madenin sahtemi yoksa gerçek mi olduğunu anlayabilir ya da altın olan ürünün ayarını kolayca tespit edebilirsiniz.

Altın Ayar Suyu Fiyatları

Aradığınız altın ayar suları internet sayfamızda siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Sizde kaliteli altın ayar sularına sahip olmak için internet sayfamızı ziyaret edebilir ya da firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. 

Mihenk Taşı Ayar Suyu

Firmamızdan satın alacağınız ayar suyu takımları içinde yer alan mihenk taşı setin bir parçası olarak verilmektedir. Mihenk taşları sayesinde kullanmış olduğunuz taşların saflık derecelerini kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Ayar Suyu Takımı

Ayar suyu takımı arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü ayar suyu takımlarını Alex Makina güvencesi ile uygun fiyatlardan kolayca satın alabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz ayar suyu takımlarımız 14k, 18k ve 24k olmak üzere 3 adet farklı ayar suyundan oluşmaktadır. Set ile birlikte ahşap stand, mihenk taşı ve 3 boş şişe verilmektedir. Ayrıca ayar suları hava almayan cam tüplerin içinde bulunmaktadır. Firma çatımız altında yer alan ayar suyu takım çeşitleri ve fiyatları aşağıda maddeler halinde sizlere sunulmuştur:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.