Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Lazer Kaynak Makinası

Alex Makina olarak uzun yıllardır yerli yabancı kuyum üreticisine hizmet vermekte ve ürün sunmaktayız. 35 yılı aşkın sektör deneyimimiz ve uzman ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktayız. En son teknolojiyi değerli üreticilerimize sunmakta ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini yurt dışından getirerek Türkiye’de uzun yıllardan beri başarı ile satışını sürdürmekteyiz. Titizlik ile seçtiğimiz her bir markanın ürünleri muadilleri ile kıyaslanmak ta ve fiyat performans kriterleri yapıldıktan sonra firmamızın çatısı altına alınmaktadır. Üreticilerimizin her türlü makine ve ekipman ihtiyaçlarını kısa sürede çözüme ulaştırmaktayız. Bütün bunlara ek olarak son teknolojinin kullanılması ile üretilmiş olan lazer kaynak makina modellerini de Alex Makine da bulabilir ve uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz.

Lazer Kaynak Makinası Modelleri

Lazer kaynak makinası modellerine bakacak olursak bünyemizde birçok kaynak makinası modeli yer almaktadır. Bilindiği üzere lazer kaynağı; bir lazer kullanarak çoklu metal parçalarını birleştirmek için kullanılan bir kaynak tekniğidir. Lazer nokta; dar, derin kaynaklar ve yüksek kaynak oranları sağlayan konsantre bir ısı kaynağı sağlamaktadır. Lazer kaynak makinası, günümüzde kuyumculuk sektörü olmak üzere birçok sektörde yoğun olarak kullanılan makinelerin başında gelmektedir. Kaynak makinelerimizin her biri yurt dışından ithal edilmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.  Makinelerimizin hepsi fiyat performans açısından son derece üstün kaliteye sahip olan ve uzun ömürlü makinalardır.

Lazer Kaynak Makina Çeşitlerimiz

Lazer kaynak makina çeşitleri arasında birçok modelimiz bulunmaktadır. Makinalarımızın her biri kendi içinde fonksiyonel özellikleri bulunan ve kullanım kolaylığı sağlayan makinalardır. Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve ihtiyaç duyulan kuyumcu lazer kaynak makinası modellerine internet sayfamızdan ulaşabilir ve inceleme yapabilirsiniz. Alex Makine bünyesinde yer alan ve değerli kuyum üreticilerimiz için kullanım kolaylığı sağlayan ve üstün performans sunan lazer makine modellerimizi aşağıda maddeler halinde görebilirsiniz.

 • Dado Lazer Kaynak
 • Mega Silver 3D
 • Dado Lazer Kaynak Argonlu
 • Master S Mikroskop
 • Mega Hit Mikroskop
 • Master S 3D
 • Mega Silver Mikroskop
 • Mega Hit 3D

Kuyumcu Lazer Kaynak Makinası Fiyatları

Kuyumcu lazer kaynak makinası fiyatlarına bakacak olursak bu makinalar markalarına ve fonksiyonel özelliklerine göre farklı fiyatlarda satılmaktadır. Firmamızın çatısı altında yer alan lazer kaynak makinası fiyatları aşağıda olduğu gibidir.

 • Dado Lazer Kaynak 
 • Mega Silver 3D 
 • Dado Lazer Kaynak Argonlu
 • Master S Mikroskop 
 • Mega Hit Mikroskop
 • Master S 3D 
 • Mega Silver Mikroskop 
 • Mega Hit 3D 

Lazer Kaynak Makinesi

Lazer kaynak makinası modelleri Alex Makina da sizleri bekliyor. Uygun fiyat ve yüksek performansları ile göz kamaştıran lazer kaynak makineleri ile çalışmak çok daha keyifli. Alex Makine bünyesinde bulunan kaynak makinalarına bakacak olursak ilk olarak Master S, göz kamaştıran üstün yetenekli lazer kaynak makineleri başında gelmektedir. Master S, altın ve diğer değerli metallerle çalışanlar için oldukça uygun olan ve kullanım kolaylığı sağlayan lazer makine modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Master S lazer kaynak makinesinin, büyük bir kaynak haznesi bulunmaktadır. Ayrıca Wi-Fi bağlantısına, 7”LCD dijital ekrana ve entegre web kamerasına sahiptir. Bir diğer makinamız Dado marka lazer kaynak makinamızdır. Uygun fiyatlı ve oldukça fonksiyonel bir makine olan Dado; küçük, hafif ve son derece portatiftir. Kolaylıkla her alana yerleştirilebilmektedir. Doğrudan bir kuyumcu tezgahında, küçük bir atölyede ya da bir diş laboratuvarın da rahatça kullanılabilmektedir. Kurulumu oldukça kolaydır. 0.2-1,5 mm ayarlanabilir bir boyuta sahiptir. 12 basit güç ayarı bulunmaktadır.  Kullanımı oldukça kolay ve sağlam bir makinadır. Lazer kaynak makinalarımız arasında yer alan bir diğer makinamız Mega Hit ise sınıfının en ideal lazer kaynak makinalarından biridir. Kompakt boyutları ve masa üstü yapısı ile kullanım kolaylığı sağlayan Mega Hit ile çalışmak size oldukça keyif verecektir. Mega Hit lazer kaynak makinaları küçük ve orta ölçekli imalatçıların ihtiyaçlarını karşılayabilen bir makinadır. Büyük bir kaynak haznesine sahip olan bu makina standarttın üzerinde olan parçaları bile kolayca kavrayabilmektedir. Mega Hit çift soğutma sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede aşırı çalışma veya mevcut olan çevre koşullarında bile yüksek performansta sürekli kullanıma izin vermektedir. Mega Hit 7” full HD LCD ekrana ve entegre kameraya sahiptir. Ağ esnekliği ve uzaktan kumanda kullanımına imkan vermesi önde gelen özelliklerinden sadece birkaçıdır. Mega Hit lazer kaynak makinasına performansını ve işlevselliğini arttırmak adına ek özellikler kolayca eklenebilmektedir. Bu makine birden fazla uygulamayı kapsayacak şekilde tamamen özelleştirilebilmektedir.

Mini Lazer Kaynak Makinası

Mini lazer kaynak makinası, masa tipi kaynak makinaları içinde en küçük olanıdır. Ebat olarak küçük olduğu için masa üzerine monte edilerek kolaylıkla kullanılabilmektedir. Sınırlı bir çalışma alanına sahip iseniz mini lazer kaynak makinası tam size göre demektir. Mini lazer kaynak makinası ergonomik yapısı ile kuyumculuk endüstrisine son derece uygun olan bir lazer makinasıdır. Aynı zamanda bu makina uzun süre sürekli çalışma ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahipolan bir makinadır. Takı işiyle ilgilenen tüm işletmelerin mutlaka lazer kaynak makinasına ihtiyacı bulunmaktadır. Çünkü kullandıkları madeni kestikten sonra takılara kaynak yapmaları gerekmektedir. Özellikle altın, gümüş, platin, paslanmaz çelik, titanyum ve diğer metallerde mini lazer kaynak makinası oldukça kullanışlıdır.

İkinci El Kuyumcu Lazer Kaynak Makinası

Alex Makine olarak bünyemizde bulunan ve satışını üstlenmiş olduğumuz makinaların her birinin ikinci ellerine uygun fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Bakımları yapılan ve garanti kapsamı altında olan lazer kaynak makinası modellerimiz arasından seçim yaparak gönül rahatlığı içinde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dado lazer kaynak, Mega Silver 3D, Dado lazer kaynak argonlu, Master S mikroskop, Mega Hit Mikroskop, Master S 3D, Mega Silver Mikroskop ve Mega Hit 3D gibi makinalarımızın her birinin ikinci eline, ikinci el satış sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Lazer Punta Kaynak Ucu ve Fiyatları

Aradığınız lazer punto kaynak ucu ürünlerine ve fiyatlarına buradan bakabilirsiniz.    

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.