Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Kuyumcu Freze Motorları

Alex Makina olarak uzun bir süredir sektör mensuplarına, yerli ve yabancı kuyum üreticisine ürün sunmakta ve hizmet vermekteyiz. Kıymetli üreticilerimizin A’dan Z’ ye ihtiyaç duyduğu her türlü makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını titizlik içinde uzman ekibimiz ile birlikte temin etmekteyiz. Kuyum üretim ve sanayisindeki son teknolojiyi hızlı bir şekilde yıllardır üreticilerine sunan Alex Makina dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Son teknolojiyi değerli üreticilerimize sunmakta ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini yurt dışından getirerek Türkiye’de uzun yıllardan beri başarı ile satışını yapmaktayız. Titizlik ile seçtiğimiz her bir markanın ürünleri muadilleri ile kıyaslanmakta ve fiyat performans kriterleri yapıldıktan sonra firmamızın çatısı altına alınmaktadır.

Firma olarak sadece makina ve ekipman tedarik etmekle kalmayarak dünya çapında kuyum üretimindeki gelişmeleri, trendleri ve önemli olan bilgileri sizlerle anında paylaşmaktayız. Bunlara ek olarak ayrıca ihtiyaç duyduğunuz kuyumcu freze motoru modellerini firmamızdan temin edebilir ve uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.      

Freze Motorları

Frezelerin çalışma prensibine bakacak olursak kendi ekseni etrafında dönen bir kesici takım vasıtasıyla iş parçasından talaş kaldırılarak delme ya da yüzey işleme gibi şekillendirme işlemlerini yapan motorlardır. Günümüzde de özellikle kuyumculuk imalatı  yapan ve tamiri ile uğraşan her firmada freze motorları  karşımıza çıkmaktadır.

Kuyumcu Freze Motorları

Kuyumcu freze motoru çeşitlerini firmamızdan temin edebilir ve size özel fiyatlardan kolayca satın alabilirsiniz. Kuyum sektörünün vazgeçilmez aletleri arasında yer alan freze makinaları için kaliteli ve uzun ömürlü freze motorları Alex Makina da siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

El Freze Motoru

Kuyumculuk, kalıpçılık ya da laboratuvar gibi alanlarda kullanılan el frezeleri için uzun ömürlü ve garantili el freze motoru çeşitlerini internet sayfamızdan temin edebilirsiniz.

Üniversal Freze Motoru

Üniversal freze motorunda tezgah tablasını mevcut freze miline göre 45 dereceye kadar sağa ve sola doğru döndürmek mümkündür. Bu freze motorları ağırlıklı olarak kuyumculuk, kalıpçılık ve laboratuvar dahil olmak üzere farklı sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Üniversal freze modelleri pedaldan hız ayarlıdır. Bu motorlar, motor, pedal, spiral kol ve piyasemen olarak 4 parça halinde set şeklinde sunulmaktadır. Opsiyonel olarak motor askı kolu (#209-272) ile kombin edilebilmektedir.

Askılı Freze Motoru

Askılı freze motoru arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Firmamızın garantisi kapsamında yer alan askılı freze motoru çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.

El Freze Motoru

Uzun ömürlü ve kullanışlı el freze motorları internet sayfamızda sizleri bekliyor. İster web sitemizden isterseniz de firmamızın iletişim numaralarından müşteri temsilcilerimizi arayarak aradığınız el freze motoruna kolayca ulaşabilirsiniz.

Freze Motoru Fiyatları

Alex Makina olarak sitemizde satışını yapmış olduğumuz kuyumcu freze motoru modellerini size özel fiyatlardan satın alabilirsiniz.  Kuyumcu freze motoru çeşitleri ve fiyatları aşağıda olduğu gibidir:

 • Venüs Spiral Motor Seti Standart 
 • Üniversal Spiral Motor Seti Lüx 
 • Üniversal Spiral Motor Seti Standart 
 • Üniversal Spiral Motor 15000 Devir 
 • Üniversal Spiral Motor 25000 Devir Sarı Pedallı 
 • Üniversal Spiral Motor 25000 Devir 
 • Üniversal Spiral Motor 22500 Devir Sarı Pedallı 
 • Üniversal Spiral Motor 22500 Devir 
 • Üniversal Spiral Motor 18000 Devir 
 • Venüs Spiral Motor 25000 Devir
 • Venüs Spiral Motor 18000 Devir 
 • Venüs Spiral Motor 15000 Devir 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.