Kulak Delme Malzemesi Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kulak delme malzemesi çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan kesme makinası satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kulak Delme Malzemesi Nedir?

Kulak delme malzemeleri, kulak delme işlemi için kullanılan malzemelerdir.  İhtiyacınız olan kulak delme malzemelerini Alex Makina bünyesinde bulabilir ve uygun fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.

Kulak Delme Malzemesi Çeşitleri

Kulak delme malzemesi çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyacınız olan kulak delme malzemesi çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş kulak delme malzemesi çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Ürünlerimizi internet sayfamızda size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yaptığımız kulak delme malzemesi çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.


Kulak Delme Küpeleri

Kulak delme küpelerini Alex Makine da bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Kulak delme küpeleri medikal olarak steril edilmiştir. 1 paket içerisinde 12 çift küpe yer almaktadır. Kelebek küpe arkalığı fiyata dahildir. Firma bünyemizde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kulak delme küpeleri aşağıda olduğu gibidir:

gold karışık gümüş karışık gold beyaz gümüş beyazgümüş boş.png (76 KB)

 • Altın Kaplama Kulak Delme Küpesi Karışık Taşlı 4 mm
 • Altın Kaplama Kulak Delme Küpesi Karışık Taşlı 3 mm
 • Altın Kaplama Kulak Delme Küpesi Beyaz Taşlı 4 mm
 • Altın Kaplama Kulak Delme Küpesi Beyaz Taşlı 3 mm
 • Çelik Şekilli Kulak Delme Küpesi Yuvarlak 4 mm 
 • Çelik Şekilli Kulak Delme Küpesi Yuvarlak 3 mm 
 • Çelik Kulak Delme Küpesi Beyaz Taşlı 4 mm 
 • Çelik Kulak Delme Küpesi Beyaz Taşlı 3 mm 
 • Çelik Kulak Delme Küpesi Karışık Taşlı 3 mm 
 • Çelik Kulak Delme Küpesi Karışık Taşlı 3 mm 

Kulak Delme Malzemesi Seçimi

Kulak delme malzemesi seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli kulak delme malzemesi çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz kulak delme malzemesi çeşitlerini ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Kulak Delme Malzemesi Fiyatları

Kulak delme malzemesi fiyatları markalarına ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:
Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan kulak delme malzemesi hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

 • Kulak delme iğnesi nedir?

Kulak delme iğnesi, kulak delmek için kullanılan tabancaya takılan iğnelerdir.

 • Kulak delme küpesi (piercing) hangi malzemeden yapılır?

Kulak delme küpesi altın kaplama malzemeden yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.