Kuyumcu Kaynak Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu kaynak makinesi çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan kaynak makinesi satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Kaynak Makinesi Çeşitleri

Alex Makina bünyesinde aradığınız tüm kuyum makina malzemelerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Kuyumculuk atölyelerin de yoğun olarak kullanılan kuyumcu kaynak makinesi çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş edebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmiş olan kuyumcu kaynak makinesi çeşitleri arasından seçiminizi yaparak sizde atölyelerinizdeki kuyum işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bünyemizde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kuyumcu kaynak makinesi modelleri aşağıda olduğu gibidir:

Hidrozon Tek Kişilik

Hidrozon tek kişilik kaynak makineleri ince kaynak gerektiren yerlerde ve seri üretimlerde kullanılan makine modelleridir.

Satışını yapmış olduğumuz hidrozen tek kişilik makinesi ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Hidrozen Tek Kişilik 

 AXGM-01

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Hidrozon Kaynak Makinesi 2 kişilik

Hidrozon kaynak makinesi 2 kişilik, ince kaynak gerektiren yerlerde ve seri üretimlerde kullanılan makine modelleridir.

Satışını yapmış olduğumuz hidrozen kaynak makinesi iki kişilik modelimiz ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Hidrozon Kaynak Makinesi 2 Kişilik 

AXGM-02.png (37 KB)
Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Hidrozon Kaynak Makinesi 4 kişilik

Hidrozon kaynak makinesi 4 kişilik, ince kaynak gerektiren yerlerde ve seri üretimlerde kullanılan makine modelleri arasında yer almaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz hidrozen kaynak makinesi 4 kişilik modelimiz ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Hidrozon Kaynak Makinesi 4 Kişilik 

 AXGM-04.png (36 KB)

Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Punta Kaynak Makinesi

Punta kaynak makinesi; uçlarında bir potansiyel farkı bulunan iki bakır elektrot arasına sıkıştırılmış olan iki metal parçayı ısı etkisiyle birbirine tutturmaya dayalı noktasal kaynak yapan makine modelleridir. Punta kaynağı; direnç nokta kaynağı olarak da adlandırılmaktadır. Punta kaynak bir direnç kaynağı işlemidir. Bu kaynak işlemi, genel olarak bir elektrik akımından kaynak alanına basınç ve ısı uygulayarak iki veya daha fazla metal levhayı birbirine kaynaklamak amacı için kullanılan bir işlemdir.

Punta kaynak makineleri; bakır alaşımlı elektrotları sac yüzeylere temas ettirerek çalışmaktadır. Bu sayede basınç ve elektrik akımı uygulanır ve akımın düşük karbonlu çelikler gibi dirençli malzemelerden geçmesiyle ısı üretilmektedir. Kaynak işlemi tamamlandıktan sonra metaller baskı altındayken su sirkülasyonu elektrodların içerisinden geçerek hem kaynatılan malzemeyi hem de elektrodları soğutmaktadır. Bu aşamada kaynak işlemini bitirir ve bu sayede piston baskısı ortadan kalkar. Direnç kaynak olarak da bilinen punta kaynağının arkasında yer alan en temel süreç bu şekilde devam etmektedir.

Kuyumcu Kaynak Makinesi Seçimi

Kuyumcu kaynak makinesi seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli kaynak makinesi çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve işlemlerinizi kısa süreler içinde kolayca tamamlayabilirsiniz. 

Kuyumcu Kaynak Makinesi Fiyatları

Kuyumcu kaynak makinesi fiyatları marka ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz makinaların başında gelen kuyumcu kaynak makinesi hakkında sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Kaynak makinesi kaç voltla çalışır?

Kaynak makinelerinde elektrik ark kaynağı yapılabilmesi için gerilimin düşük 25 – 55 Volt, şiddetinin yüksek 10 – 600 Amper olması gereklidir.

  • Şarjlı kaynak makinesi var mı?

Kaynak makinelerinin şarjlı olanları da piyasada bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.