Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kauçuk Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız kauçuk çeşitleri ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan kauçuk çeşitlerini satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kauçuk Nedir?

Kauçuk; kuyumculukta seri üretim ve modelleme aşamasında kullanılan malzemelerdir. Kauçuk aslında bir ağaç adıdır ve hevea ağacının özsuyudur. Bu ağacın kendisinden ve özsuyu olan lasteksinden elde edilen maddeler endüstride kendine yoğun bir kullanım alanı bulmuştur.

Silikon Kauçuk Nedir?

Silikon kauçuklar; kumdan yani inorganik silikadan üretilen ve -60 °C ile 200 °C sıcaklıkları arasında kullanılan maddelerdir. -60 °C ile 200 °C sıcaklıklar arasında kullanılan silikon kauçukların kullanım alanlarına bakacak olursak krank keçelerinde kullanılmaktadır. Silikon kauçuğun esneklik özelliği, ozon dayanımı ve hava direnci son derece yüksektir. 

Kauçuk Çeşitleri

Kauçuk çeşitleri arayışınız varsa aradığınız her ürünü Alex Makina çatısı altında bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. İleri teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilen her bir kauçuk çeşidi uzun ömürlü olarak üretilmektedir. Kullanım kolaylığı sağlayan kauçuk çeşitleri ile siz de işlemlerinizi kısa süreler içinde kolayca yapabilirsinizAlex Makina bünyesinde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kauçuk çeşitlerini, fiyatlarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz:

Welting Silikon Kauçuk Koyu Sarı 900 Gram

Welting kauçuklar farklı renklerde çekme oranlarına ve esnekliğe sahip olan ürünlerdir. 

 • Welting Silikon Kauçuk Koyu Sarı 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Açık Sarı 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Pembe 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Mavi 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Turuncu 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Turkuaz 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Yeşil 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Açık Turkuaz 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Kırmızı 900 Gram
 • Welting Silikon Kauçuk Gri 900 Gram
 • Castaldo Silikon Kauçuk VLT Turkuaz 2,27 kg
 • Castaldo Silikon Kauçuk Sarı 2,27 kg

Kauçuk Fiyatları

Kauçuk fiyatları hakkında aradığınız her şeyi ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları görüşerek ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.