İstim Makinası Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız istim makinası çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan kesme makinası satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

İstim Makinası Çeşitleri

İstim makinası çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyacınız olan istim makinası çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş istim makinası çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Ürünlerimizi internet sayfamızda size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yaptığımız istim makinası çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Proplus Tekli

Proplus tekli istim makinasının iç kazan ve dış kasası paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Bu makinanın dijital basınç göstergesi ve sesli uyarı sensörü bulunmaktadır. Ayrıca bu makinalar 3 aşamalı basınç kontrol, pedal ve manuel kullanım özelliğine sahiptir.  Firma bünyemizde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz proplus tekli istim makinası modeli ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

 

  • İstim Makinası Proplus Tekli 

İstim Makinası

Ürünü görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Proplus Tekli Motorlu

Proplus tekli motorlu istim makinasının iç kazan ve dış kasası paslanmaz malzemeden üretilmiştir. Bu makinanın dijital basınç göstergesi ve sesli uyarı sensörü bulunmaktadır. Ayrıca bu makinalar otomatik su çekme özelliği, 3 aşamalı basınç kontrol, pedal ve manuel kullanım özelliğine sahiptir. Firma bünyemizde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz proplus tekli motorlu istim makinası modeli ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • İstim Makinası Proplus Tekli Motorlu 

İstim Makinası

Ürünü görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Proplus Çiftli Motorlu


Proplus çiftli motorlu istim makinasının iç kazan ve dış kasası paslanmaz malzemeden imal edilmiştir. Bu istim makinasında diğer modellerde olduğu gibi dijital basınç göstergesi ve sesli uyarı sensörü bulunmaktadır.  Ayrıca bu makinalar otomatik su çekme, 3 aşamalı basınç kontrol, pedal ve manuel kullanım özelliğine sahip olan makinalardır. Firma bünyemizde yer alan ve satışını yapmış olduğumuz proplus tekli istim makinası modeli ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • İstim Makinası Proplus Çiftli Motorlu 

İstim Makinası

Ürünü görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

İstim Makinası Seçimi

İstim makinası seçimi aşamasında ihtiyacınız olan fonksiyonel ürünü bulmak kimi zaman oldukça zordur. Alex Makina da aradığınız her türlü makina ve ürünü bulabilir ve garantimiz altında size özel fiyatlardan hemen satın alabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen kaliteli istim makinası çeşitleri için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

İstim Makinası Fiyatları

İstim makinası fiyatları marka ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda aklınıza takılan merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir ya da firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular:

Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz makinaların başında gelen istim makinaları hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • İstim makinası ne işe yarar?

İstim makinası temizlenmeden gelmiş olan malzemelerin kurutulmasında kullanılan makinalardır. Bu sebeple diğer bir adı da kurutma makinasıdır.

  • İstim makinası nasıl kullanılır?

İstim makinası kullanımına bakacak olursak üzerinde bulunan huniden içine su konulara kazan belli dereceye gelene kadar ısıtılır. Daha sonra ön kısımda bulunan vana açılır ve basınçlı sıcak havanın altına kakül tutularak kurutulur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.