İş Güvenliği Malzemeleri | Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız iş güvenliği malzemeleri çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor.  İhtiyacınız olan iş güvenliği malzemesi çeşitlerini özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

İş Güvenliği Malzemeleri Nelerdir?

İş güvenliği malzemeleri iş yerlerinde meydana gelebilecek kazalar sonucu yaralanma ve ölümlerin önlenmesi için kullanılması gereken koruyucu malzemelere verilen isimdir.

Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyacınız olan tüm iş güvenliği malzeme çeşitlerini bulabilirsiniz. Özel fiyatlarla size sunulan ve ücretsiz kargo imkanı olan iş güvenliği ürünleri size bir tık uzaklıkta.

  • Moldex Gaz Maskesi ve Filtresi
  • Abek Filtre
  • Beyaz Maske Ventilli
  • İş Koruma Gözlüğü
  • Kaynak Koruma Gözlüğü
  • Ses Koruma Kulaklığı
  • Era Toz Maskesi 6330 FFP3

227-101.png (49 KB) 227-171.png (33 KB) 227-130.png (43 KB)

Ürünleri görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

İş Güvenliği Nedir, Neden Önemlidir?

İş güvenliği; işyerlerinde işin yürütülmesi sırasında çeşitli nedenlerden kaynaklanan sağlığa zarar verebilecek koşullardan korunmak amacıyla yapılan sistemli ve bilimsel çalışmalara verilen isimdir.  İş güvenliğinin önemli olmasının ilk sebebi insan sağlığının ilk planda tutulmasıdır. Alınacak önlemler sayesinde çalışanların can güvenliği sağlanmış olur.

Güvenlik Malzemeleri Nasıl Kullanılır?

Güvenlik malzemeleri başında gelen gözlükler kaynak vs. gibi işlemler yapılırken gözlere takmak sureti ile kullanılmaktadır. Maskeler ise tehlikeli maddeler ile temasta kalmamak amacıyla ağıza takılarak kullanılır. Bunun yanı sıra ses koruma kulaklıkları da yüksek sesli işlemlerde kulakların zarar görmemesi için kulağa takılarak kullanılmaktadır.

Kimler Kullanabilir?

İş güvenliği malzemeleri insan sağlığını ve canını tehdit eden durumlarda mutlaka kullanılmalıdır. Özellikle inşaat işleri ile ilgilenen ya da gözleri tehlikeye sokacak işlerde çalışanlar bu malzemeleri kullanmaktadır.

İş Güvenliği Malzeme Fiyatları

İş güvenliği malzemelerinin fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız ürün çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.   Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir iş güvenliği ürün çeşidi Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. İş güvenliği malzemeleri hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

  • Koruyucu malzemelerin adları nelerdir?

İş güvenliği malzemeleri olarak isimlendirilirler.

  • Donanım malzemeleri nelerdir?

İş koruma gözlüğü, kaynak koruma gözlüğü, maske, ses koruma kulaklığı ve şapka donanım malzemeleri arasında yerini almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.