Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Etiketleme Makinası Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız etiketleme makinası çeşitleri ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan etiketleme makinası satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Etiketleme Makinası Nedir?

Etiketleme makinası bir nevi barkod makinasıdır. Direkt termal ve termal transfer baskı makinası kuyumcular için ya da aksesuar satan firmalar tarafından kullanılan makinalardır. Bu makinalar termal transfer teknolojisini kullanmaktadır. Etiketleri kısa süreler içinde hızlı bir şekilde basma özelliği olduğu için kullanım bakımından son derece fonksiyonel olan makinalardır. Siz de kuyumcu etiketlerinizi hızlı bir şekilde çıkarmak ve vakitten tasarruf yapmak istiyorsanız etiketleme makinaları Alex Makina da sizi bekliyor.

Etiketleme Makinası Çeşitleri

Etiketleme makinası çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz son model etiketleme makinası çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan etiketleme makinası çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yaptığımız etiketleme makinası çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Zebra Etiketleme Makinası GK420T

Zebra GK420T, firmanın kompakt tasarımlı giriş seviye masaüstü yazıcı modellerinden termal teknolojisini kullanan etiketleme makinasıdır. Makinaların baskı yöntemi; direkt termal (Ribonsuz yazdırma) ve termal transfer (Ribonlu yazdırma).

 Satışını yapmış olduğumuz Zebra etiketleme makinası modelimiz ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Zebra Etiketleme Makinası GK420T

Zebra Etiketleme Makinası ZD220

Zebra etiketleme makinası ZD220’yi kurmak ve kullanmaya başlamak son derece kolaydır. Sticker çıkartma makinası ile kuyumculuk etiketlerinizi kısa süreler içinde kolayca çıkarabilirsiniz. Zebra etiketleme makinası 102 mm etiketleri saniyede 102 mm’ye kadar hızlı basabilmektedir. Ribon ya da termal kullanıma uygun olan Zebra etiket makinası tek led durum göstergesine sahiptir.


Satışını yapmış olduğumuz Zebra etiketleme makinası modelimiz ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Zebra Etiketleme Makinası ZD220 

Etiketleme Makinası Seçimi

Etiketleme makinası seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli etiketleme makinası çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz etiketleme makinası çeşitlerini ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Etiketleme Makinası Fiyatları

Etiketleme makinası fiyatları markalarına ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. 


Sıkça Sorulan Sorular:

Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz makinaların başında gelen etiketleme makinaları hakkında merak edilen, sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Etiket sistemi nedir?

Etiket sistemi; ürünlere, karton kutulara, kolilere, tek tek paketlere ya da palet yüklerine öğeleri tanımlamak ya da fiyatlarını belirtmek amacıyla basılan stickerların basılarak yapıştırılması sistemidir.

  • Etiketleme makinası ne iş yapar?

Etiketleme makinası diğer adıyla termal tabanlı barkod yazıcılar; yüksek kaliteli etiket, etiket bilekliği, makbuz ve bilet oluşturmak için kullanılan, oldukça kolay ve ekonomik yöntemler sunan makinalardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.