Sıralama seçin
Görünüm
Stokta Yok  - Top Spatula Mazgala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Dürteç ve Rende Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız dürteç ve rende çeşitleri sizleri bekliyor. Dürteç ve rende çeşitlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Dürteç ve Rende Çeşitleri

Dürteç ve rende çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Aradığınız her şey sizi Alex Makina da bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm malzeme ve makinalara ulaşabilirsiniz. Dürteç ve rende çeşitlerini sayfamızda bulabilir, size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.  Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan dürteç ve çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz dürteç ve rende çeşitlerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

 

  • Dürteç Küçük Kare- Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız. Dürteç küçük kare, ahşap saplıdır. Dürteç ile tırnak ve taş çevreleri rahat bir şekilde kapatılabilir. Boy 92 mm’dir. Ağırlığıysa 26 gramdır.
  • Dürteç Küçük Kanallı- Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız. Ahşap saplıdır. Dürteç ile tırnak ve taş çevreleri rahat bir şekilde kapatılabilir.  Boy 95 mm’dir. Ağırlığıysa 23 gramdır.
  • Dürteç Büyük- Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız. Ahşap saplıdır. Dürteç ile tırnak ve taş çevreleri rahat bir şekilde kapatılabilir.  Boy 120 mm’dir. Ağırlığıysa 33 gramdır.
  • Metal Tırnak Kaldırma- Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız. Tırnaklara ya da taşlar azarar vermeden açma işlemi yapılabilir.
  • Tahta Saplı Rende- Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız. Ahşap saplıdır. Delme, testere ve damgalama işleminden sonar çapakları almaya yarar.
  • Tahta Saplı Eğri Mazgala-Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız. Ahşap saplıdır. Bu mazgala ile pürüzsüz ve yüksek parlak bir yüzey ortaya çıkarılabilir.
  • Tahta Saplı Düz Mazgala- Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.
  • Top Spatula Mazgala- Ürünü görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

 

Dürteç ve Rende Nedir?

Dürteç ve rendeler kuyum sektöründe yoğun olarak kullanılan el aletleri arasında yerini almaktadır.

Ne İşe Yarar?

Dürteçler kullanılarak tırnak vetaş çevreleri rahat bir şekilde kapatılabilir. Rendeler ise delme, testere ve damgalama işleminden sonra çapakları alma işlemlerinde kullanılmaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Gravür ve mıhlama malzemeleri arasında yerini alan dürteç ve rendeler el aletleri olduğu için son derece pratiktir.

Dürteç ve Rende Fiyatları

Dürteç ve rende fiyatları hakkında aradığınız her şeyi Alex Makine internet sayfasında bulabilir ve özel fiyat avantajlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz. Her bir ürün Alex Makina garantisi altında sizler sunulmakta ve kalite kontrolden geçirilerek sizlere teslim edilmektedir. Dürteç ve rende fiyatlarını görmek ve özelliklerini incelemek için tıklayınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.