Döküm ve Modelaj Set Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız döküm setleri ve modelaj setleri çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor.  Döküm setleri ve modelaj setleri çeşitlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumculukta Döküm Setleri ve Modelaj Setleri Çeşitleri

Kuyumculukta döküm setleri ve modelaj setleri çeşitleri arıyorsanız doğru yerdesiniz.  Aradığınız her şey Alex Makina da sizi bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz döküm ve modelaj setçeşitleri bulabilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiş olan döküm setleri ve modelaj setleri çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz döküm setleri ve modelaj setleri çeşitleri aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

Bu set ile döküm işlemlerinizi kısa süreler içinde yapabilirsiniz. Set sayesinde mum basılabilir, döküm ağacı hazırlanabilir ve alçı vakumlama işlemi yapılabilir. Bunun yanı sıra bu set sayesinde alçı pişirme ve döküm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

499-171 

Mum enjeksiyon setiyle hazır kauçuk kalıplarına mum basma işlemi için kullanılmaktadır.

499-176.png (93 KB)

Mum modelaj setiyle özgün mum tasarımları oluşturulabilir.

499-203.png (195 KB)

 

Döküm Setleri Nedir?

Döküm setleri, kuyumculukta kullanılan döküm işlemlerinde kullanılan aletleri içeren settir. Bu setle kauçuk modeli olan ya da 3d printer ile print edilmiş bir ürünün baştan sona tüm döküm işlemlerini kısa süreler içinde yapabilirsiniz. Mum enjeksiyon setleriyse hazır kauçuk kalıplarına mum basma işlemi için kullanılmaktadır.

Modelaj Setleri Nedir?

Modelaj setleri döküm malzemeleri arasında yerini almaktadır.  Bu setler ile özgün mum tasarımları kısa süreler içinde yapılabilir.

Ne İşe Yarar?

Döküm setleri sayesinde mum basılabilir, döküm ağacı hazırlanabilir ve alçı vakumlama işlemi yapılabilir. Bunun yanı sıra bu set sayesinde alçı pişirme ve döküm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Modelaj setleriyle de özgün mum tasarımları kolayca yapılabilir.

Kimler Kullanabilir?

Döküm ve modelaj set çeşitlerini kuyum sektöründe kuyum işi ile uğraşan kişiler kullanmaktadır.

Nerede Satılır?

Döküm ve modelaj set çeşitlerini internet sayfamız da bulabilir ve özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra mağazamıza gelerek birebir müşteri temsilcilerimizden gerekli detay ve bilgileri öğrenebilirsiniz.

Döküm ve Modelaj Set Fiyatları

Döküm ve modelaj set fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız döküm ve modelaj set çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.  Uzun ömürlü ve kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir döküm setleri ve modelaj setleri çeşitleri Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detayları internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.