Bilya Dolabı ve Kromaj Makina Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

                                          

Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız bilya dolabı,kromaj makina çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor.  İhtiyacınız olan tüm ürün ve makina çeşitlerini özel fiyatlardan sayfamızdan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Bilya Dolabı Çeşitleri

Aradığınız ve ihtiyacınız olan bilya dolabı çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Son teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilen malzeme çeşitlerini size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Her bir ürün Alex Makina garantisi altında ücretsiz kargo hizmeti ile adresinize teslim edilmektedir.                                   

Firma bünyemizde bulunan ve satışını yapmış olduğumuz ürün çeşitlerimizi aşağıda görebilirsiniz:

jewelry tumbler jewelry tumbler

Kuyumculukta Bilya Dolabı Nedir? Ne İşe Yarar?

Bilya dolabı çeşitleri kuyumculuk sektöründe kullanılan  makinaların başında gelmektedir.Ağırlıklı olarak metal ve metal olmayan malzemelerin yüzeylerinden çapakları almak, ürünleri cilalamak ve hassas parlatma yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu dolaplar, paslanmaz çelik gövdeye ve poliüretan dayanıklı tanka sahip olan dolaplardır.

Bilya Dolabı Nasıl Kullanılır?

Çapakları alınacak, cilalama ya da parlatma yapılacak olan malzemeler makinanın içine koyularak bilyalar ilave edilir. Sonrasında makina çalıştırılır. Bu sayede ürünlerin temizlenmesi ve parlatılması sağlanır.

Kromaj Makina Çeşitleri

Aradığınız kromaj makina çeşitleri Alex Makina da sizleri bekliyor. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan her bir malzeme özel fiyatlar ile sizleri bekliyor. Siz de internet sayfamızdan aradığınız ürünlere ulaşabilir ve ücretsiz kargo hizmeti ile hemen sahip olabilirsiniz.

Firma bünyemizde bulunan ve satışını yapmış olduğumuz ürün çeşitlerimizi aşağıda görebilirsiniz:

jewelry tumbler jewelry tumbler

Kuyumculukta Kromaj Makina Nedir? Ne İşe Yarar?

Kromaj makinalar; zımpara, pomza ve parlatma işlemlerini farklı malzemeler kullanarak uygulamak için kullanılan ideal makinalardır. 

Bilya Dolabı ve Kromaj Makina Fiyatları

Ürünfiyatları fonksiyonel özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız her çeşit kuyumcu malzeme ve makine çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir, size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz.  

Ürünleri görmek, incelemek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.