Platinleştirilmiş Titanyum Anot Çeşitleri ve Fiyatları


platinleştirilmiş_titanyum_anot_buyuk.jpg (108 KB)

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Alex Makina internet sayfasından aradığınız platinleştirilmiş titanyum anot parçaları ve fiyatlarını sayfamızda bulabilir,size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. İsterseniz de firmamızın iletişim numaralarından bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Platinleştirilmiş Titanyum Anot Ne Demektir?

Platinleştirilmiş titanyum anot, basitçe platin veya platin metal oksitlerle kaplanmış bir titanyum anottur. Platinleştirilmiş titanyum anotlar, atıl anotlar gibi tüketilemez ve uzun ömürlüdürler. Bu anotlar, elektrolizde mevcut koşullar altında elektrolitte çözünmezler. Yüksek iletkenliği ve düşük tüketimi nedeniyle platin harika bir anot malzemesidir; ancak platin en çok, maliyetleri azaltmak için oldukça dirençli bir korozyon alt tabakasının üzerine ince bir tabaka elektrokaplayarak değerli metallerden biri olarak kullanılır.Karbon anotların aksine, platinize titanyum anotlar alüminyum indirgeme işlemi sırasında korozyona uğramazlar ve CO2 salmazlar, bunun yerine saf oksijen verirler.

Titanyum, anodik koşullar altında izole edici bir oksit filmi oluşturabilen malzemelerden biridir ve bu nedenle sıklıkla bir anot alt tabakası olarak kullanılır. Titanyum anotlarımız çok iletkendir. Bunun yanı sıra seçim yapmanızı kolaylaştıracak ve bilgi sahibi olmanızı sağlayan harika kaplama ekipmanları listemizi aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz:

307-302.png (26 KB) 1.png (16 KB) 307-333.png (21 KB)

1.Platinex Platin Anot 4 x 7 cm 

2.Platinex Platin Anot 4 x 9 cm

3.Platinex Platin Anot 4 x 10 cm

4.Platinex Platin Anot 5 x 6 cm

5.Platinex Platin Anot 6 x 9 cm

6.Platinex Platin Anot 6 x 12 cm

7.Platinex Platin Anot 9 x 10 cm

8.Platinex Platin Anot 9 x 12 cm

9.Platinex Platin Anot 14 x 12 cm

10.Platinex Platin Anot 14 x 18 cm

11.Platinex Platin Anot 38 x 12 cm

12.Platinex Platin Anot 18 x 38 cm

13.Temizleme Anodu 6 x 10 cm 1 lt

14.Temizleme Anodu 9 x 10 cm 2 lt

15.Temizleme Anodu 12 x 20 cm 5 lt

16.Platinex Rodaj Kalemi I

17.Platinex Rodaj Kalemi II

18.Platinex Rodaj Kalemi III

19.Platinex Dişsiz Mandal

20.Dişli Mandal

21.Platinex Ara Kablo 50 cm

22.Platinex Akım Kablosu 25 cm

23.Platinex Akım Kablosu 50 cm

Alex Makina olarak satışını yapmış olduğumuz kaplama ekipmanları çeşitlerini detaylı olarak incelemek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Platinleştirilmiş Titanyum Anot Fiyatları

Platinleştirilmiştitanyun anot fiyatları markalarına ve fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Piyasada her üreticide farklı ürün çeşitliliğini ve fiyatları bulabilirsiniz. Alex Makina olarak satışını yapmış olduğumuz kaplama ekipmanlarını size özel fiyatlarda hemen sipariş verebilir ve işlemlerinizde beğeni ile kullanabilirsiniz.

Platinleştirilmiş Titanyum Anot Tedarikçileri

Alex Makina olarak geçmiş yıllardan günümüze kuyum malzemeleri ve makinaları ile ilgili kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. Platin anotlarla ilgili geniş kapsamlı ürün yelpazemiz içinde siz de ihtiyacınız olan ürünleri özel fiyat avantajları ile hemen satın alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında birçok marka ile iş birliği yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilk sıralarda tutuğumuz firmamızda sizler ile de çalışmak mutluluk verici olacaktır.

Platinleştirilmiş Titanyum Elektrotlar

Uygun maliyetli, özel yapım, yüksek performanslı titanyum elektrotların üretimi ve geliştirilmesinde oldukça uzmanız. Titanyum anot endüstrisinde açık ara ile pazar lideriyiz. Yukarıda belirtiğimiz gibi pek çok ürün çeşitliliğine sahibiz. Günümüzde elektrokatalitik rol katmanları veya çeşitli faydalı metal oksitler, elektrokimya endüstrisinde neredeyse kullanılmaktadır.

Platin (HTE) kaplamak için yüksek sıcaklıkta elektroliz kullanılmaktadır. Platin, siyanürle erimiş tuz banyosunda 500 ila 600 °C'de biriktirilir. Yüksek süneklik ve saflığa ek olarak, elde edilen kullanılabilir platin tabaka mükemmel yapışma özelliği göstermektedir. Aşağıdaki maddeleri üretmek mümkündür:

  • Yüksek platin kalınlığı
  • Korozyona karşı maksimum direnç
  • Mükemmel kullanım ömrü

Saf Platin Elektrotların Özelleştirilmiş Üretimi

Platin elektrotların işlenmesi titanyum, niyobyum, tantal ve molibden dahil olmak üzere metal alaşımlarından meydana gelmektedir; ancak bazı özel çelik alaşımları ve demir/nikel alaşımları da vardır.Platin veya çeşitli değerli metal oksitlerin elektrokatalitik fonksiyonel katmanları, neredeyse tüm elektrokimya endüstrisinde kullanılmaktadır. Genişletilmiş çelik, sac metaller, dairesel malzemeler, borular, çubuklar ve kauçuk, kullanılan en geniş malzeme ve ölçüm aralığıdır.Alex Makina olarak satışını yapmış olduğumuz baz metallerimiz uluslararası standart gereksinimlerine uygundur.

 

İlgili Yazılar
Doğru Kolye boyu Nasıl Seçilir? | Kolye Uzunlukları Rehberi

Doğru Kolye boyu Nasıl Seçilir? | Kolye Uzunlukları Rehberi

Tel Çekme Makinesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Tel Çekme Makinesi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Mikron Ölçer Nedir? | Nasıl Çalışır?

Mikron Ölçer Nedir? | Nasıl Çalışır?

Doğru Lazer Kesim Makine Seçimi Nasıl Olmalı? | 2023 Lazer Kaseim Makine Rehber

Doğru Lazer Kesim Makine Seçimi Nasıl Olmalı? | 2023 Lazer Kaseim Makine Rehber

ISTANBUL JEWELRY SHOW DA ALEX MAKİNA  DA VAR!

ISTANBUL JEWELRY SHOW DA ALEX MAKİNA  DA VAR!

Elmas Aletleri Nelerdir? | Nasıl Çalışır?

Elmas Aletleri Nelerdir? | Nasıl Çalışır?

Doğru Lazer Kaynak Makine Seçimi Nasıl Olmalı?

Doğru Lazer Kaynak Makine Seçimi Nasıl Olmalı?

Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.