Para Sayma Makinesi Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız para sayma makinesi çeşitleri ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan para sayma makinesi satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Para Sayma Makinesi Nedir?

Para sayma makinesi günümüzde pek çok alanda kullanılan makinalardır. Bankalar başta olmak üzere birçok büyük işletmede hatalara mahal vermemek amacıyla para sayma makinaları kullanılmaktadır. Para sayma makinesi çeşitleri belli sensörler ile içerisine yerleştirilen paraları algılayarak çalışmaya başlamaktadır. Sayım sensörü ismi verilen bu mekanizmalar bir bakıma içine konulan paraların kesik ya da yarım olup olmadığını da kontrol etmektedir. Para üzerindeki kesik ve yırtıklar, sayım sensörleri kızıl ötesi ışınlar yardımıyla parayı algılamakta ve gerekli olan kontrolleri yapmaktadır. Para sayma makinesi çeşitlerinin içine konulmuş olan paralarda herhangi bir anormallik, kesik ya da yırtık bulunuyorsa para sayma makinesi sayımı durdurmakta ve uyarı vermektedir.

Kimi para sayma makinaları çift katlı olarak nitelendirilmektedir. Bu makinaların çalışma prensipleri diğer makinalara göre daha farklıdır. Yırtık, kesik ya da sahte olan paraları ayırarak en üst katmana göndermekte ve sayım yapmaya devam etmektedir. Çift katlı para sayma makinelerinde tüm paralar sayım sensörlerinden geçirildikten sonra kontrol dedektörleri devreye girer. Ultraviyole olarak adlandırılan sensörler devreye girer ve şüphe uyandıran paralarla ilgili sinyaller verir. Şüpheli olarak algılanan ya da tanımlı olmayan paralar sistem tarafından belirlendiği takdirde para en üst kata atılır ve uyarı verilir. Sonrasında para sayma devam eder.

Para Sayma Makinesi Çeşitleri

Para sayma makinesi çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz para sayma makinesi çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan para sayma makinesi çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yaptığımız para sayma makinası çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Hunter 2.0 Dual CIS Para Sayma Makinası

Hunter 2.0 Dual CIS para sayma makinası modelimiz karışık ve otomatik tanımlamalı sayım yapma özelliğine sahiptir. İngilizce ve Türkçe olmak üzere dil seçeneği mevcut olan para sayma makinası modelimiz 10 ülke para birimini sayabilmektedir. Kullanıcı arayüzü 4.3 inc renkli audio TFT LCD’dir.

Satışını yapmış olduğumuz para sayma makinası fiyatımız aşağıda olduğu gibidir:

230-100.png (65 KB)

  • Hunter 2.0 Dual CIS Para Sayma Makinası

Ürünümüzü görmek ve hemen sipariş vermek için hemen tıklayınız.

Para Sayma Makinesi Seçimi

Para sayma makinesi seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli para sayma makinesi çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Para Sayma Makinesi Fiyatları

Para sayma makinesi fiyatları fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları görüşerek ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular:
Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz makinaların başında gelen para sayma makinaları hakkında merak edilen, sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Para sayma makinesi sahteyi ayırır mı?

Para sayma makineleri yüzde yüz oranında sahte parayı ayırmakta başarılıdır.

  • Para sayma makinesini kim icat etti?

İlk otomatik para sayma makinesi, Amerika'da 1920'li yıllarda kullanılmaya başlanmıştır. Para sayma makinesi çalışan hatalarını en aza indirmek için Washington'daki Federal Bill Counter Company tarafından üretilmiştir.

  • Para sayma makinesi parayı nasıl tanır?

Para sayma makinesi üst haznesinde yer alan sensörler yardımıyla parayı tanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.