Lazer Kaynak Aksesuarları Fiyatları ve Çeşitleri

Lazer_Kaynak_Aksesuarları_buyuk.jpg (114 KB)
Lazer kaynak sisteminiz ile birlikte kullanılabilen çok çeşitli seçenekler ve aksesuarlarla donatılabilmektedir.  Alex Makina olarak çok çeşitli endüstriyel gereksinimleri karşılamak için kapsamlı bir lazer kaynak aksesuarları yelpazesini sizlere sunuyoruz. Kuyum üreticilerine göre lazer kaynak makinaları çeşitleri geleneksel kaynak yapma sürecini büyük ölçüde hızlandırırken aynı zamanda da eşsiz bir kalite sağlamaktadır.

Laser Kaynak Aksesuarları

Lazer kaynak aksesuarları konsantre ısı gerektiren her türlü onarım işi için uygundur ve özellikle metalleri birleştirmek için son derece idealdir. Lazer kaynak aksesuarları, mücevher işi ve karmaşık işçilik gerektiren diğer alanlar gibi çeşitli özel kullanımlarda oldukça kullanışlıdır. Kısacası lazer kaynak aksesuarları, takı kaynak makineleri ile birlikte kullanılan aksesuarlardır. Alex Makina, ihtiyacınız olan ve aradığınız tüm aksesuarlara ve tamamlayıcı parçalara size özel fiyatlardan sunmaktadır. Siz de aradığınız ve ihtiyacınız olan lazer kaynak aksesuarlarının her birine sayfamızdan ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı en iyi kaynak aksesuarlarını görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

Mengene nedir? Ne İşe Yarar?

Mengene; üzerinde biri sabit diğeri vida, levye ve yakam mekanizması kullanılarak hareket ettirilebilen iki paralel çeneden meydana gelmektedir. Mengeneyle çekiçleme veya testereyle kesme gibi manuel faaliyetler gerçekleştirilirken ayrıca bir iş parçasını tutmak için kullanıldığında da mengeneler bir tezgaha veya çalışma yüzeyine kalıcı olarak yapıştırılabilirler. Bir mengenede, bir parça serbest bırakılana kadar orada tutmak için birlikte hareket eden iki ana çene arasında güvenli bir şekilde sıkıştırılır. Mengenenin çenelerini birleştiren dişli vida mengenenin dışındaki bir kol tarafından kontrol edilir. Bunun yanı sıra mengenenin dışında bir kulp bulunmaktadır.

axlm-096.png (42 KB)

Kamera Nedir? Ne İşe Yarar?

Kamera, bilgisayar ekranında bir mücevher görüntüsünü yakalamak için kullanılan optic bir araçtır. Kamera, lazer kaynak aksesuarları serisinde bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoğu zaman kameralar uzaktan erişim ve izleme için lazer daktilolarda kullanılmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz kamera modelini görmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.
axlm-098.png (37 KB)

Vakum nedir? Ne işe Yarar?

Koruyucu gazlı geleneksel lazer kaynağı ile karşılaştırıldığında, vakumdaki lazer kaynağı, kaynak penetrasyon derinliğinin iki ila üç katı avantaj sunmaktadır.  Ek olarak, azaltılmış oksidasyon ve son derece yüksek kalite avantajlarına sahiptir. Havada lazer kaynağı yaparken, lazerin metale nüfuz etmesini önleyen ve ışının kaynak bağlantısını mümkün olduğunca çabuk geçmesini gerektiren bir plazma birikmesi meydana gelmektedir. Bir vakumdaki lazer kaynağı penetrasyonuiki kat artırabilir, plazmayı çıkararak kaynak sıçramasını azaltabilir, metalin kaynadığı sıcaklığı düşürebilir, daha derin ışın penetrasyonunu sağlayabilir ve üretilen ısı miktarını azaltabilir. Ayrıca lazer kesim makinelerinde, kesim nedeniyle oluşan toz bulutlarını vakumlamak içinde kullanılmaktadır.

axlm-092.png (56 KB)

Filtreler Nedir? Ne İşe Yarar?

Filtre, araca giren havanın doğru seviyede olmasını sağlamak için toz veya döküntü gibi maddeleri çıkarmak için kullanılan lazer kaynaklı biraksesuardır. Hava veya gazların, sıvıların, elektriksel ve optik proseslerin filtrasyonuna ek olarak, filtreler çeşitli kullanımlar için sunulmaktadır. Havanın saflaştırılması, hava filtrelerinin kullanılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca filtreler gibi lazer aksesuarları da mevcut seçenekler listesinde gösterilmektedir. Lazer kesim makinelerinde ayırıcı, vakumun lazer ışını ile ayrılması için kullanılan cihazlardır.

Alex Makina Lazer Kaynak Aksesuarı Seçimi

Lazer kaynak aksesuarları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyacınız olan son teknoloji ile donatılmış lazer aksesuar alternatiflerini bulabilir, size özel fiyat avantajları ile hemen sipariş verebilirsiniz. Her bir lazer kaynak aksesuarı firmamızın garantisi altında olup uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aradığınız lazer kaynak aksesuarları size bir tık uzaklıkta. Alex Makina lazer kaynak aksesuar özelliklerini görmek ve hemen satın almak için tıklayınız.

Firma bünyemizde yer alan lazer kaynak aksesuarları aşağıda olduğu gibidir:

 • XY Mengenesi
 • Otomatik Kesim Mengenesi
 • Otomatik Bilezik Mengenesi
 • Alyans Divizörü
 • Kamera
 • Lazer Vakumu Standart
 • Lazer Vakumu Profesyonel
 • Lazer Dış Vakum Filtresi
 • Lazer Vakum Filtresi
 • Ara Filtre Standart
 • Lazer Krikosu

Lazer kaynak aksesuarlarımız arasından siz de seçiminizi yaparak işlerinizi daha kolay ve verimli hale getirebilirsiniz. Alex Makina’nın son teknoloji ve kaliteli malzeme kullanımı ile sizlere sunmuş olduğu lazer kaynak aksesuarları ile siz de çağı yakalayabilirsiniz.

İlgili Yazılar
Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

Lazer Kaynak Makinesi Nedir | Nasıl Çalışır

Mikron Ölçer Çalışma Prensibi Nedir?

Mikron Ölçer Çalışma Prensibi Nedir?

Lazer Kaynak Makinesi Çalışma Prensibi Nedir?

Lazer Kaynak Makinesi Çalışma Prensibi Nedir?

Lazer Kaynak Aksesuarları Fiyatları ve Çeşitleri

Lazer Kaynak Aksesuarları Fiyatları ve Çeşitleri

 Kuyumcu Freze Çeşitleri ve Özel Uç Fiyatları

Kuyumcu Freze Çeşitleri ve Özel Uç Fiyatları

Altın Hangi Sıklıkla Temizlenmeli

Altın Hangi Sıklıkla Temizlenmeli

51. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı | Alex Makina

51. İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı | Alex Makina

Yeni Başlayanlar için En iyi Laplama Araçları ve Ekipmanları 2022 Rehberi

Yeni Başlayanlar için En iyi Laplama Araçları ve Ekipmanları 2022 Rehberi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.