Sıralama seçin
Görünüm
%24  - Manzero Mavi
Stokta Yok Menzerna - Menzerna P164
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Menzerna Cila Modelleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak uzun yıllardır sektör mensuplarına, yerli ve yabancı kuyum üreticisine hizmet vermekte ve ürün sunmaktayız. 35 yılı aşkın köklü geçmişiyle firmamız uzman ekibi ile sizler için çalışmaya devam etmektedir. Dünyanın her alanında yer alan ve kuyum üretimi yapan sektör mensuplarına son teknolojiyi en iyi şekilde sunmaktayız. En ufak malzemeden kocaman bir makinaya kadar tüm ihtiyaçlarınıza karşı Alex Makina olarak 24 saat içinde geri dönüş yapmaktayız. Kuyum üretim ve sanayisinde kullanılan en son teknolojiyi yıllardır üreticilerine sunan firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir.

Firmamız ayrıca çatımız altında bulunan birçok cihazın üretimini Avrupa Birliği Kalite Standartları eşliğinde gerçekleştirmektedir. Üretim tesislerimizde hayata geçen cihazlarımızın her birini dünyanın farklı coğrafyalarında yer alan değerli kuyum üreticilerine sunmaktan gurur duymaktayız. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz cila modellerine internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi konusunda da firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Menzerna Cila

Kuyumculuk sektöründe üretilen takı ve mücevherlerin göz kamaştırmasını sağlamak oldukça önemli bir detaydır. Bu sebeple cila bu sektörde önemli bir yere sahiptir. Bünyemizde yer alan ve birçok çeşidi bulunan menzerna cilalar ile sizlerde ürünlerinizde sahip olmak istediğiniz parlaklığı elde edebilir ve onları göz kamaştırıcı bir hale getirebilirsiniz.

Cilalar kahverengi, mavi, beyaz ve yeşil olmak üzere firmamızda yer almaktadır.  Mavi ve beyaz cila son parlatma işleminde her türlü metalde kullanılabilen cilalardır. Kahverengi ve yeşil cilalarımız ise sert metallerde parlatma işlemini yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Firmamızda yer alan bir diğer Menzerna P 164 ve 456 G cilalarımız üniversal cilalardır. Bu cilalar iyi bir kesici olmakla birlikte güzel bir parlaklık sağlamaktadır.

Menzerna Pasta Cila

Bilindiği üzere kuyum sektöründe cilalama; mücevherat üretiminin satışa sunulmadan önceki son ve olmazsa olmaz işlemleri başında gelmektedir. Pasta cila ile göz alıcı muhteşem parlaklığa kavuşurken ince çizgilerinde kamufle edilmesini kolayca sağlayabilirsiniz.

Menzerna Hızlı Cila

Cilama; galvaniz tozlarının üzerinde gerçekleştirilen parlatma işlemine verilen isimdir. Bu işlem bir molekül katmanının harekete geçirilip istenilen yüzeye serilmesi ve düzgün hale getirilmesi prensibine dayanmaktadır. Bir başka tanıma göre takıların imalatında döküm, tesviye ve temizlik gibi işlemler sonrasında yapılan parçaların parlatılması işlemidir. Cilalama; zımpara işleminden sonra yapılmaktadır. Bu işlem ürünlere uygulanacak olan en son tekniktir. Cilalamadan sonra ürünler yıkanıp kurutulduktan sonra takılar hazır hale gelmektedir. Menzerna hızlı cilalar ile sizde kısa vadede yüksek performanslar elde edebilir ve ürünlerinizin göz kamaştıran parlaklığa sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sprey formatı sayesinde kullanım kolaylığı sağladığı içinde oldukça pratiktir.

Menzerna Pasta Cila Fiyatları

Alex Makina çatısı altında bulunan menzerna pasta cilalar ve fiyatları aşağıda olduğu gibidir.

  • Menzerna P164 
  • Menzerna Mavi Cila 1200 gr 
  • Menzerna Beyaz Cila 1200 gr 
  • Menzerna Kahverengi Cila 1100 gr 
  • Menzerna 456 G 
  • Menzerna M5 500 gr 
  • Menzerna Yeşil Cila 1200 gr 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.