Sıralama seçin
Görünüm
Stokta Yok  - Güverse Basacağı Sapı
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Mıhlama Sap Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız mıhlama sap çeşitleri ve fiyatları sayfamızda sizleri bekliyor. Mıhlama sap çeşitlerini internet sitemizden size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de firma iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Mıhlama Sap Çeşitleri

Mıhlama sap çeşitleri arıyorsanız aradığınız her şey sizi Alex Makina da bekliyor. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz mıhlama sap çeşitlerini bulabilir, özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Gelişmiş teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilmiş olan mıhlama sap çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Satışını yapmış olduğumuz mıhlama sap çeşitlerini aşağıda detaylı olarak bulabilirsiniz. 

  • Vidalı Sap Lüx

Vidalı sap lüx modelimiz ahşap kullanılarak üretilmiştir.  0-3 mm arası uçları kolaylıkla tutabilir. Ürünün boyu 63 mm, ağırlığıysa 26 gramdır.

  • Vidalı Sap

Vidalı sap modelimiz ahşap kullanılarak üretilmiştir.  0-3 mm arası uçları kolaylıkla tutabilir. Ürünün boyu 63 mm, ağırlığıysa 26 gramdır.

  • Döner Vidalı Sap Tahta

Döner vidalı sap tahta modelimiz ahşap saplıdır. 2 farklı pensle teslim edilmektedir.Ürünün boyu 95 mm, ağırlığıysa 40 gramdır.

  • Döner Vidalı Sap Plastik

Döner vidalı sap plastik olarak üretilmiştir. 2 farklı pensle teslim edilmektedir.Ürünün boyu 95 mm, ağırlığıysa 50 gramdır.

  • Kalem Sapı Hızlı Değiştirilebilir (2’li Set)

Ürünün sapı ahşaptır. 2 farklı pens ile satılmaktadır. Alüminyumdan yapılmış hafif bir gövdeye sahiptir. Bu sap 1/8” alyan anahtar ile kullanılmaktadır.

  • Engela Sapları

Engela saplar ahşaptan yapılmıştır. Bu saplar engela kalemler için ideal saplardır.

  • Güverse Basacağı Sapı

Güverse basacağı sapı ahşaptan üretilmiştir. 2,35mm uçlarla kullanılabilir.

Mıhlama Sapı Nedir?

Mıhlama; kuyumculukta değerli ve yarı değerli taşların metallerin üzerine aktarılması sanatına verilen isimdir. Bir bakıma mıhlama süsleme sanatıdır. Mıhlama, değerli ve yarı değerli taşların metallerin yüzeylerine çeşitli yöntemler yerleştirilmesine olanak tanır. Mıhlama sapları da mıhlama işleminde kullanılan aletlerdir.

Ne İşe Yarar?

Mıhlama sapları, kuyum işlemlerinde mıhlama işlemi sırasında ustanın işinin kolaylaşmasını sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Mıhlama sapları; mıhlama uçlarına takılarak kullanılmaktadır.

Mıhlama Sap Fiyatları

Mıhlama sap fiyatları çeşitlerine ya da özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de aradığınız mıhlama sap çeşitlerini Alex Makina bünyesinde bulabilir ve özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanılarak ileri teknolojiyle üretilmiş olan her bir mıhlama sap çeşitleri Alex Makina garantisi altında sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgileri internet sayfamızda bulabilir ya da dilerseniz iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.