Sıralama seçin
Görünüm
Stokta Yok  - LS300 Alt Filtre
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

Lazer Kaynak Aksesuarları Fiyatları ve Çeşitleri

Alex Makina olarak uzun yıllardır siz değerli sektör mensuplarına, yerli ve yabancı kuyum üreticisine ürün sunmakta ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Üreticilerimiz için her türlü makine, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını kısa süreler içinde hızlıca çözüme kavuşturmaktayız. Firmamız olarak A’dan Z’ye aradığınız tüm ürünleri çatımız altında bulundurmaktayız. Dünyanın her alanında yer alan ve kuyum üretimi yapan sektör mensuplarına son teknolojiyi en iyi şekilde sunmaktayız. En ufak malzemeden kocaman bir makineye kadar tüm ihtiyaçlarınıza karşı Alex Makina olarak 24 saat içinde geri dönüş yapmaktayız.
Kuyum üretim ve sanayisinde kullanılan en son teknolojiyi yıllardır üreticilerine sunan firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir.

Firmamız ayrıca çatımız altında bulunan birçok cihazın üretimini Avrupa Birliği Kalite Standartları eşliğinde gerçekleştirmektedir. Üretim tesislerimizde hayata geçen cihazlarımızın her biri dünyanın farklı coğrafyalarında yer alan değerli kuyum üreticilerine sunulmaktadır. Kuyum üreticileri için olmazsa olmazlarının başında gelen kuyumcu lazer kaynak aksesuar çeşitlerine ve yardımcı parçalara sayfamızdan ulaşabilir ve uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. İsterseniz de iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Lazer Kaynak Aksesuarları

Lazer kaynak aksesuar çeşitleri kuyumcu kaynak makinelerinde kullanılan aksesuarlardır. İhtiyacınız olan ve aradığınız tüm aksesuarlar ve yardımcı parçalar Alex Makina da sizleri bekliyor.

Mengene Nedir? Ne İşe Yarar?

Mengene; bir vida ya da kol yardımıyla istenildiği kadar yaklaştırıla bilinen iki çeneden meydana gelmiş ve üzerinde çalışılacak ya da işlenecek olan nesneyi, çeneleri arasında sıkıştırarak sabit bir duruma getiren sıkıştırıcı araçtır.Mengene lazer yazı makinelerinde de kullanılan bir üründür. Genellikle lazer yazı makinelerinde düz plakaların kesilmesi için germe işlemine yaramaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz mengene çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

  • XY Mengenesi
  • Otomatik Kesim Mengenesi
  • Otomatik Bilezik Mengenesi

Kamera Nedir? Ne İşe Yarar?

Kamera, bir görüntüyü yakalamak amacıyla kullanılan optik bir araçtır. Kamera, lazer kaynak aksesuar çeşitleri arasında da yerini almaktadır. Genel olarak kameralar lazer yazı makinelerinde uzaktan erişim izleme amacıyla kullanılmaktadır.Satışını yapmış olduğumuz kamera modelini görmek için tıklayınız.

Vakum Nedir? Ne İşe Yarar?

Vakum bir gazın basıncının normal atmosferik basınçtan düşük olması durumuna verilen isimdir. Lazer kesim makinelerinde kullanılan vakumda kesim esnasında ortaya çıkan toz bulutlarının vakumlanması amacıyla kullanılmaktadır.  
Satışını yapmış olduğumuz lazer vakum çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

  • Lazer Vakumu Standart
  • Lazer Vakumu Profesyonel

Fitreler Nedir? Ne İşe Yarar?

Filtreler; içten yanmalı motorlarda araca giren havanın istenilen düzeyde olmasını sağlamaktadır. Ayrıca filtreler lazer aksesuarları arasında yer almaktadır. Lazer kesim makinelerinde vakum ve lazer arasında kullanılan seperatördür.

Satışını yapmış olduğumuz lazer vakum çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

  • Lazer Dış Vakum Filtresi
  • Lazer Vakum Filtresi
  • Ara Filtre Standart

Lazer Kaynak Aksesuar Seçimi Alex'te

Lazer kaynak aksesuar arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina da ihtiyacınız olan kuyumcu kaynak makinesi aksesuar çeşitlerini bulabilir ve özel fiyatlardan satın alabilirsiniz. Firma garantimiz altında olan her bir lazer kaynak aksesuarı son teknoloji ile üretilmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Uzun ömürlü ve fonksiyonel açıdan kullanım kolaylığı sağlayan lazer kaynak aksesuar çeşitleri ve yardımcı parçalar size bir tık uzaklıkta.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.